منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Black Ops The Cold War، نقشه کشتار جمعی که قبلاً به تعویق افتاده بود با تغییراتی همراه است

CoD: Black Ops The Cold War، نقشه کشتار جمعی که قبلاً به تعویق افتاده بود با تغییراتی همراه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Black Ops The Cold War، نقشه کشتار جمعی که قبلاً به تعویق افتاده بود با تغییراتی همراه است

CoD: Black Ops The Cold War، نقشه کشتار جمعی که قبلاً به تعویق افتاده بود با تغییراتی همراه است

Call of Duty: Black Ops Cold War کارت WMD که قبلاً به تعویق افتاده بود سرانجام در 17 مارس به عنوان بخشی از محتوای بازی برای سال 2 عرضه شد، اما طرفداران کارت اصلی ممکن است متوجه تغییرات ظاهری متعددی در نسخه بازسازی شده شوند.

WMD که در Call of Duty: Black Ops 1 در سال 2010 معرفی شد، یک نقشه برفی است که در ابتدا در یک پایگاه متروک شوروی واقع شده بود، جایی که یک آزمایشگاه مخفی برای مسلح کردن مواد شیمیایی Nova 6 کار می کرد. با این حال، بازیکنان گزارش می دهند که این نسخه بازسازی شده WMD از Black Ops Cold جنگ تمام ارجاعات شوروی را از نقشه حذف کرده است.

اگرچه Treyarch دلیل تأخیر را اعلام نکرد، حذف ارجاعات شوروی احتمالاً پاسخی خاموش به تهاجم مداوم روسیه به اوکراین بود که در 24 فوریه آغاز شد. سایر شرکت‌های بازی نیز به این تهاجم واکنش نشان می‌دهند و آمازون در واکنش مستقیم به حمله روسیه به اوکراین، بومی‌سازی MMORPG New World را در روسیه لغو کرد و EA اعلام کرد که تمام تیم‌های روسی را از بازی‌های فعلی FIFA و NHL خود حذف خواهد کرد.

در حال حاضر، WMD را می توان در Black Ops Cold War در لیست پخش 24/7 با حالت های بازی ترکیبی استفاده کرد. کارت ریمستر شده به تفنگ تهاجمی Vargo 52 می‌پیوندد که در 4 مارس به عنوان اولین دسته از محتوای سال دوم اضافه شد. بازیکنان می‌توانند قفل Vargo 52 را به صورت رایگان با چالش‌های درون بازی برای استفاده در Black Ops Cold War و Warzone باز کنند. یا اسلحه را می توان از طریق بسته لوازم آرایشی در فروشگاه درون بازی خریداری کرد.

همچنین انتظار می‌رود که Call of Duty: Vanguard و Warzone در اواخر این ماه به‌روزرسانی‌های اصلی را برای آپدیت نیمه‌فصل ۲ دریافت کنند. جنگ در مقیاس بزرگ در Vanguard رخ می دهد، در حالی که نقشه جزیره Rebirth در Warzone تغییر بصری دریافت می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.