منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Black Ops Cold War Zombies Onslaught LTM سرانجام بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه شد

CoD: Black Ops Cold War Zombies Onslaught LTM سرانجام بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Black Ops Cold War Zombies Onslaught LTM سرانجام بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه شد

CoD: Black Ops Cold War Zombies Onslaught LTM سرانجام بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه شد

Treyarch اعلام کرده است که حالت Onslaught Mystery Munitions برای مدتی محدود به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War’s Zombies بازخواهد گشت و این بار این حالت بر روی تمامی پلتفرم ها در دسترس خواهد بود.

قبلاً، Onslaught از سال 2020 به صورت انحصاری برای حالت زامبی پلی استیشن برای Black Ops Cold War راه اندازی شد و تا نوامبر 2021 برای بازیکنان ایکس باکس و رایانه های شخصی در دسترس قرار نگرفت. در طول یک سال انحصاری، کاربران پلی استیشن مدت زمان محدودی به عنوان بخشی از بازی Onslaught Mystery Mode Mode را دریافت کردند. آپدیت شارژ فصل 3 توییت های Treyarch که حالت کمیاب در 20 می باز خواهد گشت و در نهایت بر روی تمامی پلتفرم ها در دسترس خواهد بود.

در حال پخش: Call of Duty: Warzone – تریلر فیلم Operation Monarch فصل سوم

Zombies Onslaught یک حالت همکاری 2 نفره است که بازیکنان را ملزم می کند در نقشه های چند نفره Black Ops Cold War در برابر دشمنان مرده و ویژه زنده بمانند. پیچ و تاب بازی Onslaught Mystery Munitions این است که بازیکنان با یک سلاح تصادفی شروع می کنند و بعد از هر دور Surge آن سلاح را با یک سلاح تصادفی متفاوت جایگزین می کنند.

این به‌روزرسانی به پشتیبانی از Treyarch با محتوای سال دوم Black Ops Cold War ادامه خواهد داد. اخیراً، بازی یک اپراتور جدید دریافت کرد، نقشه جنگل Call of Duty: Black Ops از سال 2010 و مسلسل جدید UGR.

از آنجایی که این عنوان قدیمی‌تر Call of Duty برای سال دوم محتوای خود را دریافت می‌کند، ما در حال حاضر تمام جزئیات و شایعات مربوط به نسخه آتی Modern Warfare 2 Infinity Ward را برجسته می‌کنیم، و در اینجا همه چیزهایی است که در مورد دنباله برنامه‌ریزی شده Warzone می‌دانیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.