منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Black Ops Cold War به تازگی یک کارت جدید، SMG و اپراتور اضافه کرده است

CoD: Black Ops Cold War به تازگی یک کارت جدید، SMG و اپراتور اضافه کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Black Ops Cold War به تازگی یک کارت جدید، SMG و اپراتور اضافه کرده است

CoD: Black Ops Cold War به تازگی یک کارت جدید، SMG و اپراتور اضافه کرده است

جدیدترین محتویات سال 2 بازی Treyarch در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با آپدیت 6 می رسید که نقشه، سلاح و اپراتور جدیدی را در بازی معرفی می کند.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود، نقشه جنگل اکنون در Black Ops Cold War موجود است. Jungle کارتی است که در اصل از Call of Duty: Black Ops در سال 2010 ساخته شده است و به WMD اخیراً اضافه شده به عنوان کارت کلاسیک دیگری که برای سال 2 Black Ops Cold War اضافه شده است، می‌پیوندد. این به روز رسانی همچنین یک لیست پخش 24/7 با حالت های ترکیبی بازی Jungle اضافه می کند.

در حال پخش: COD: Vanguard & Warzone – تریلر فیلم Classified Arms برای فصل سوم

علاوه بر Jungle، یک مسلسل جدید نیز در بازی وجود دارد. Treyarch مسلسل UGR را به عنوان یک نیروگاه کوتاه برد یا ابزار دقیق میان برد توصیف می کند که تیرهای فولادی 5.56 میلی متری را با سرعت گلوله متوسط ​​شلیک می کند. UGR در حال حاضر با انجام یک چالش چند نفره یا زامبی قابل باز شدن است.

در نهایت، به روز رسانی 2 امسال یک اپراتور جدید اضافه می کند که می توان با خرید یک بسته آرایشی به آن دست یافت. Eleazar “Lazar” Azoulay قهرمانی است که در کمپین Black Ops Cold War شرکت دارد و با خرید بسته او قفل آن را برای استفاده در Black Ops Cold War و Warzone باز می کند.

اسلحه دیگری برای سال دوم جنگ سرد Black Ops تایید شد. Treyarch در ماه آوریل اعلام کرد که یک سلاح سرد جدید در تاریخ بعدی وارد خواهد شد. هیچ جزئیاتی در مورد نوع سلاح سرد اضافه نشده است، اما بازیکنان می‌توانند قفل آن را برای استفاده در بازی‌های چند نفره، زامبی‌ها و Warzone باز کنند.

Treyarch اخیراً محتوای جدیدی را برای زامبی‌های سال دوم از Black Ops Cold War اضافه کرده است. حالت Collapse در Zombies’ Outbreak به همراه چندین به روز رسانی و انواع دشمنان دیگر وارد شده است. Treyarch حتی یک “Super Easter Egg” را اضافه کرد تا به بازیکنان اجازه دهد تا قفل جوایز بیشتری را باز کنند.

محتوای 2 امسال با عنوان Call of Duty: Vanguard در فصل سوم منتشر می شود. Call of Duty Season 3: Classified Arms شامل سلاح‌های جدید و نقشه چندنفره برای Vanguard می‌شود، در حالی که Warzone خود را برای رویدادی اختصاص داده شده به گودزیلا و کینگ کونگ، در نبردهای Caldera آماده می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.