منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • CoD: به‌روزرسانی Warzone به مشکلات Battle Pass می‌پردازد و با پاداش‌ها جبران می‌شود

CoD: به‌روزرسانی Warzone به مشکلات Battle Pass می‌پردازد و با پاداش‌ها جبران می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: به‌روزرسانی Warzone به مشکلات Battle Pass می‌پردازد و با پاداش‌ها جبران می‌شود

CoD: به‌روزرسانی Warzone به مشکلات Battle Pass می‌پردازد و با پاداش‌ها جبران می‌شود

Raven Software به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty: Warzone منتشر کرده است، زیرا توسعه‌دهنده مشکل پیشبرد نبرد پاس برای فصل 2 را حل کرده است. علاوه بر این، Raven Software اعلام کرد که بازیکنان Warzone در صورت ورود قبل از پایان، غرامت مناسب دریافت خواهند کرد. از فصل 2 .

با توجه به یادداشت‌های اصلاحی، مشکلی اصلاح شده است که بر دستاوردهای پاس مبارزه برای برخی از بازیکنان Warzone تأثیر می‌گذارد. بازیکنان آسیب دیده XP عطف به ماسبق برای مسابقات قبلی دریافت خواهند کرد، اما برای دریافت XP، بازیکنان باید قبل از پایان فصل 2 در 27 آوریل در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET وارد Warzone شوند. ممکن است برخی از افراد قبلاً متوجه ضربه در XP برای پاس رزمی شده باشند، زیرا توسعه‌دهنده گفته است که XP به‌روزرسانی‌شده در ۱۹ آوریل به بازیکنان می‌رسد.

در حال پخش: CoD: Vanguard & Warzone – Snoop Dogg Bundle

Raven Software گفت: «ما می‌خواهیم از شکیبایی شما در حین بررسی موضوع بردهای XP برای نبرد تشکر کنیم. ما خوشحالیم که بگوییم این مشکل حل شده است.»

برای اطمینان بیشتر جامعه، توسعه‌دهنده همچنین اعلام کرد که تمامی بازیکنانی که در طول فصل 2 وارد می‌شوند، دو توکن 1 ساعته Battle Pass XP دریافت خواهند کرد. این توکن ها برای استفاده در فصل 2 یا برای فصل های آینده رزرو شده مناسب خواهند بود.

با پایان فصل 2، ما در حال حاضر نکات زیادی از فصل 3 Warzone داریم، از جمله یک نقطه جالب جدید در Caldera و جوک هایی که نشان می دهد گودزیلا و دیگر هیولاهای نمادین در حال آمدن به جزیره هستند. در اینجا همه چیزهایی است که در مورد فصل 3 می دانیم: سلاح های طبقه بندی شده برای Warzone و Vanguard.

این یادداشت‌های تنظیمی خاص را می‌توانید در زیر مشاهده کنید که توسط Raven Software به اشتراک گذاشته شده است.

مایلیم از شکیبایی شما در حین بررسی موضوع بردهای Battle Pass XP تشکر کنیم. خوشحالیم که بگوییم این مشکل حل شده است. با توجه به این تعدیل و برای جبران استراحت قبلی بازیکنان، تصمیم گرفتیم موارد زیر را انجام دهیم:

 • بازیکنان آسیب دیده XP عطف به ماسبق برای مسابقات قبلی دریافت خواهند کرد
  • برای دریافت این جایزه، بازیکنان باید قبل از پایان فصل سوم فصل 2 در 27 آوریل ساعت 10 صبح وارد Warzone شوند.
  • XP ممکن است شب گذشته، 19 آوریل (PT) برای برخی از بازیکنان ظاهر شود.
 • علاوه بر این، تمام بازیکنانی که در طول فصل دوم وارد سیستم می شوند، دو توکن 1 ساعته دوبل بیت XP دریافت خواهند کرد.
  • این توکن ها برای استفاده در فصل جاری و آینده در دسترس خواهند بود

ما امیدواریم که این فصل را با یک یادداشت سرگرم کننده (شاید حتی W) به پایان برسانیم و مشتاقانه منتظر دیدار شما در فصل سوم هستیم!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.