منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: آخرین تیزر فصل 3 Warzone استخوان های هیولایی Caldera را نشان می دهد

CoD: آخرین تیزر فصل 3 Warzone استخوان های هیولایی Caldera را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: آخرین تیزر فصل 3 Warzone استخوان های هیولایی Caldera را نشان می دهد

CoD: آخرین تیزر فصل 3 Warzone استخوان های هیولایی Caldera را نشان می دهد

سر و صدای فصل 3 Call of Duty برای Warzone ادامه دارد، زیرا یک تیزر از 19 آوریل نشان می دهد که استخوان های هیولاها در Caldera دفن شده اند. ممکن است یک چیز بزرگ در جزیره مرده باشد، اما این ویدیو هیولای دیگری را که بسیار سرزنده و عصبانی است نیز آزار می دهد.

حساب توییتر Call of Duty شامل تیزر جدیدی برای فصل 3 می‌گوید: «چیزی بزرگ به Caldera می‌آید.» این ویدیو تصاویری از جعبه سیاه یک هواپیمای نظامی سقوط کرده را نشان می‌دهد. این فیلم شامل نمایی هوایی از محل حفاری در Caldera است که استخوان های عظیمی را نشان می دهد. این ویدئو با غرش هیولایی و هواپیمای مورد حمله به پایان می رسد.

یک پیام مخفی را می توان در تیزر با عبور صدا از یک طیف گرا پیدا کرد که یک چاپ صوتی بصری پنهان در صدا را ارائه می دهد. بازیکنان طیف نگار را کشف کرده اند پیام پنهان را آشکار می کند: از Caldera محافظت کنید.

در حال حاضر، چشم انداز نقشه با به روز رسانی 19 آوریل که اسنوپ داگ را به بازی اضافه کرد، بدون تغییر به نظر می رسد، اما یک نقطه جالب جدید روی نقشه با عنوان “سایت حفاری” مشخص شده است. مانند YouTuber GeekyPastimes در توییتر اشاره کردبه نظر می‌رسد مکان Dig Site همان منطقه‌ای از نقشه است که در ویدیو به تصویر کشیده شده است، بنابراین بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که استخوان‌های غول‌پیکر با رسیدن فصل 3 پیدا کنند.

این ویدیوی جدید، تیزر 18 آوریل را دنبال می‌کند که فیلم‌بردارانی در حال آماده‌سازی دستگاهی مرموز در معادن کالدرا هستند، اما این نقشه با فروریختن تونل خنثی می‌شود زیرا احتمالاً هیولاها از سطح جزیره مورد حمله قرار می‌گیرند. تمام تیزرهای فصل 3 اکتیویژن نشان می دهد که گودزیلا و احتمالاً سایر حیوانات نمادین ممکن است در آینده ای نزدیک به Caldera برسند.

Call of Season 3 قرار است در 27 آوریل عرضه شود، و این همه چیزهایی است که تا کنون درباره به‌روزرسانی‌های بزرگ Warzone و Vanguard می‌دانیم. علاوه بر این، Treyarch اخیراً برنامه‌های بزرگی را برای آینده رژیم زامبی پیشتاز اعلام کرده است، اما انتظار می‌رود که کارت‌های گرد در فصل 4 از راه برسد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.