منو سایت

Chivalry 2 در حال حاضر در Steam منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Chivalry 2 در حال حاضر در Steam منتشر شده است

Chivalry 2 در حال حاضر در Steam منتشر شده است

Chivalry 2 در حال حاضر بر روی Steam منتشر شده است، که قبلاً در انحصار فروشگاه Epic Games بوده است. برای جشن راه اندازی Chivalry 2، این بازی تا 7 جولای 40 درصد تخفیف در استیم دارد.

همراه با راه اندازی Steam، چندین نسخه جدید به بازی اضافه شده است که همگی به عنوان بخشی از به روز رسانی های رایگان در دسترس هستند. راه اندازی Steam همچنین شامل اضافه شدن Tenosian Invasion است که مبارزه با اسب ها را معرفی می کند و همچنین جناح Tenosian و نقشه های جدید را ارائه می دهد. نبرد اسب به بازیکنان این امکان را می دهد که حملات غوغایی را با سرعت بالا انجام دهند و اسب حتی می تواند دشمنان را لگد بزند.

کارت های جدید شامل دو کارت هدف، The Breach of Baudwyn و The Razing of Askandir، به همراه دو کارت برای مسابقات تیمی مرگ، Desert و The Charge of Wardengale است. همچنین مجموعه‌های زرهی جدیدی با الهام از جناح تنوسیان وجود دارد. بازیکنان Steam همچنین کیت های زرهی انحصاری را برای هر گروه در Chivalry 2 دریافت خواهند کرد.

به‌روزرسانی Tenosian Invasion همچنین شامل یک مرورگر سمت سرور برای کنسول‌ها می‌شود که قابلیت مهمانی متقابل بازی بعداً ارائه می‌شود. Chivalry 2 اکنون در Steam در دسترس است و به‌روزرسانی Tenosian Invasion بر روی تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.