منو سایت

Capcom منقضی شدن لیست Street Fighter 6 را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Capcom منقضی شدن لیست Street Fighter 6 را تایید کرد

Capcom منقضی شدن لیست Street Fighter 6 را تایید کرد

مدت زیادی پس از رونمایی از بازی در طول گیم پلی هفته گذشته، کار چیزی که به نظر می رسد لیست اصلی بازی Street Fighter 6 است به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است و طبق گزارش ها، بخش قابل توجهی از شخصیت های قابل بازی در بازی را نشان می دهد. از آن زمان، کپکام به این افشای ادعایی پاسخ داد و گفت: «همه ما چیزهایی را دیده‌ایم که نباید می‌دیدیم، اما همه در کنار هم هستیم».

در حالی که این توییت تنها پس از تایید مستقیم این که آیا نشت قانونی است متوقف می شود، تصاویر مورد بحث معتبر و مطابق با زیبایی شناسی هنری Street Fighter 6 هستند. اگر کنجکاو هستید، می توانید از طریق این پیوند در Reddit، نشت را بررسی کنید.

همراه با افراد مشهوری مانند ریو و چون لی، این اثر هنری شامل شخصیت‌های کلاسیک Dalsim، E. Honda، Blanca، Guil، Ken، Zangif، DJ، Rashid، Jury، Ed و Akuma است. مبارزان جدیدتری که به لوک و جیمی می‌پیوندند شامل ترکیبی متشکل از مبارزان از سراسر جهان، از جمله مکزیک، چین، آلمان و جامائیکا است.

Street Fighter 6 در سال 2023 برای PC، PS4، PS5، Xbox Series X | S و Xbox One منتشر خواهد شد. هدف Capcom این است که Street Fighter 6 را هم برای تازه واردان و هم برای افراد کهنه‌کار در دسترس قرار دهد، و یکی از ویژگی‌های خوبی که برای بازی روی آن کار می‌شود، یک سیستم نظرات است که راه‌اندازی بازی‌های esports play-by-play مسابقات شما را تضمین می‌کند. خانگی و آنلاین

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.