منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty: Warzone 2 – در اینجا تمام جزئیات و شایعات تا کنون وجود دارد

Call Of Duty: Warzone 2 – در اینجا تمام جزئیات و شایعات تا کنون وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Warzone 2 - در اینجا تمام جزئیات و شایعات تا کنون وجود دارد

Call Of Duty: Warzone 2 - در اینجا تمام جزئیات و شایعات تا کنون وجود دارد

پس از موفقیت Call of Duty: Warzone، اکتیویژن قبلاً فاش کرده است که دنباله‌ای برای نبرد سلطنتی در حال ساخت است. اگرچه جزئیات کمیاب است، اما در اینجا تمام حقایق و شایعات پیرامون عنوان آینده Warzone 2 وجود دارد.

توسعه دهنده Warzone 2، تاریخ انتشار و جزئیات پلتفرم

اکتیویژن فاش کرده است که دنباله ای برای Warzone به همراه Call of Duty: Modern Warfare 2 در حال ساخت است و هر دو عنوان «از ابتدا با هم طراحی شده اند» توسط Infinity Ward، اما تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

در حال پخش: Call of Duty: Warzone – مروری بر حالت زمان محدود Operation Monarch

انتظار می‌رود که Modern Warfare 2 در پاییز 2022 منتشر شود، اما به احتمال زیاد Warzone 2 تا سال آینده منتشر نخواهد شد. به گفته جیسون شرایر از بلومبرگ، که یک در ژانویه گزارش دهیدWarzone 2 ظاهراً در مسیر انتشار در سال 2023 است. نسخه بعدی نیز مطابق با راه اندازی اولیه Warzone است که چند ماه پس از Modern Warfare در سال 2019 وارد شد.

Warzone در حال حاضر از کنسول های نسل قدیم و جدید پشتیبانی می کند، اما مشخص نیست که Warzone 2 همچنان از سخت افزارهای نسل قدیمی پشتیبانی می کند یا خیر. تام هندرسون، روزنامه‌نگار و کارشناس صنعت معتقد است که Warzone 2 به این صورت طراحی شده است.بازی کاملا جدید برای سخت افزار بهتر“، که به معنی فقط کنسول های نسل فعلی و کامپیوتر است.

جزئیات داستان

نقشه Warzone Verdansk ابتدا از تاریخ Infinity Ward پس از عرضه Call of Duty: Modern Warfare پیروی می کرد، بنابراین به احتمال زیاد ادامه تاریخ Modern Warfare 2 در Warzone 2 آشکار می شود.

اطلاعات کمی در مورد خط داستانی Modern Warfare 2 وجود دارد، اما شایعات اضافی از تام هندرسون نشان می دهد که این کمپین به دنبال نیروهای آمریکایی خواهد بود که به جنگ علیه کارتل های مواد مخدر کلمبیایی می روند. شایعات را باید همیشه با ناباوری پذیرفت، اما حداقل می دانیم که Task Force 141 از سری Modern Warfare به نوعی درگیر خواهد شد.

گیم پلی، نوآوری و لوازم آرایشی

اگرچه هیچ جزئیاتی در مورد دنباله ارائه نشده است، اما Activision از اینکه تجربه رایگان جدید Warzone شامل «نوآوری‌های انقلابی است که اواخر امسال رونمایی می‌شود» ناراحت است. ناشر به طور مبهم می گوید که بازیکنان می توانند انتظار یک “تکامل انبوه” فرمول بتل رویال را داشته باشند و دنباله آن شامل “یک فضای بازی کاملاً جدید” و یک حالت Sandbox جدید خواهد بود.

این دنباله به گونه‌ای طراحی شده است که برای Warzone تمیز باشد، اما متأسفانه این موضوع باعث می‌شود بازیکنان در این فکر باشند که آیا آرایش آنها به بازی جدید منتقل می‌شود یا خیر. در مصاحبه اخیر با واشنگتن پست، توسعه دهندگان Warzone پاسخی ارائه نکردند یا حتی اطمینان نداشتند که لوازم آرایشی فعلی در ادامه عرضه خواهد شد.

توسعه دهنده قبلاً اعتراف کرده بود که نسخه فعلی Warzone با محتوای سه عنوان جداگانه پر شده است که باعث ایجاد برخی از مشکلات در راه اندازی باگ های Caldera در فصل 1 Vanguard شده است. او همچنین می‌گوید که هنوز در حال کار بر روی نحوه برخورد با چنین مدیریت موجودی عظیم است، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا اعلام شود آیا اقلام آرایشی به Warzone 2 منتقل می‌شوند یا خیر.

به نظر می رسد Call of Duty: Warzone دستگاه های تلفن همراه را نیز هدف قرار داده است. اسم رمز نبرد سلطنتی موبایل “Project Aurora” است و طبق گفته اکتیویژن، اولین تست بازی هم اکنون آغاز شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.