منو سایت

Call Of Duty: Warzone و Vanguard فصل 4 صفحه اصلی و جزئیات

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Warzone و Vanguard فصل 4 صفحه اصلی و جزئیات

Call Of Duty: Warzone و Vanguard فصل 4 صفحه اصلی و جزئیات

فصل 3 Call of Duty به سرعت به پایان می رسد و ما در حال حاضر مشتاقانه منتظر فصل بعدی محتوا هستیم. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره به‌روزرسانی‌های Call of Duty: Warzone و Vanguard برای فصل 4 می‌دانیم.

ساعات شروع فصل چهارم Call of Duty

اکتیویژن تاریخ رسمی برای فصل 4 کال آف دیوتی اعلام نکرده است، اما با توجه به تعداد روزهای باقی مانده از بتل پس، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که آپدیت جدید در حدود 22 ژوئن ارائه شود. به‌روزرسانی‌های فصلی معمولاً در ساعت 9 صبح به وقت عصر / ساعت 12:00 به وقت شرقی در تاریخ برنامه‌ریزی‌شده به‌صورت زنده پخش می‌شوند. فصل‌های جدید Call of Duty همیشه در معرض تغییر هستند، اما به زودی اعلام رسمی و جزئیات بیشتر منتشر خواهد شد.

در حال پخش: تریلر گذرگاه نبرد Call of Duty: Vanguard & Warzone Pacific Season One

از فصل 4 چه انتظاری داریم

فصل 3 گودزیلا و کینگ کونگ را به Caldera of Warzone آورد. چندین سلاح جدید در Vanguard و Warzone با چالش هایی برای باز کردن قفل H4 Blixen، Sledgehammer و Skal Crusher با تم نروژی رونمایی شد.

اگرچه جزئیات کمی به طور رسمی برای هر دو عنوان تایید شده است، فصل جدید محتوای Call of Duty معمولاً به این معنی است که یک پاس جدید برای ارتقاء سطح به همراه نقشه‌ها، حالت‌ها، سلاح‌ها، اپراتورها و موارد دیگر وجود خواهد داشت. چندین اعلامیه قبل از فصل 4 منتشر شده است، اما بازیکنان Zombies باید در نهایت یک به روز رسانی بزرگ برای این فصل آینده دریافت کنند.

منطقه نظامی

اجرای عملیات Monarch Warzone با گودزیلا و کینگ کنگ ممکن است اقدام دشواری برای دنبال کردن باشد، اما Raven Software هنوز برنامه‌های بزرگی برای فصل 4 دارد. در مصاحبه قبلی با CharlieIntel، مدیر خلاق ارشد Raven Software، تد تیمینز گفت که عید پاک واقعاً عالی خواهد بود. تخم‌مرغ‌ها برای فصل 4 می‌آیند، که منجر به این واقعیت می‌شود که Caldera “یکی از بزرگ‌ترین تغییرات” ارائه شده توسط کارت را از ابتدا مشاهده می‌کند. Timmins در اینجا واقعا مبهم است، بنابراین هیچ راهی برای دانستن اینکه موضوع دقیقاً خواهد بود وجود ندارد. برای فصل 4

بازیکنان همچنین ممکن است برخی از تغییرات نقشه یا حالت های جدید را برای نقشه کوچکتر Warzone Rebirth Island مشاهده کنند. داستان فصل 3 در مورد دکل های ارتباطی روی نقشه و نحوه اسکن برج ها برای تهدیدات خصمانه صحبت می کند. وبلاگ اکتیویژن فصل 3 بارگذاری مجدد شده تهدیدی قریب الوقوع را تحریک می کند و اینکه جزیره زندان “محافظت را به خطر انداخته است”.

علاوه بر این، هیئت مدیره Trello Raven Software همه لیست‌های پخش و حالت‌های جدیدی را که هر هفته به Warzone می‌آیند فهرست می‌کند، اما حالت‌های Rebirth Island برای 20 تا 22 ژوئن ویرایش شده‌اند. این محتوای طبقه بندی شده می تواند به معنای یک رویداد یا حالت مهم باشد که به Warzone می آید، که به طور بالقوه می تواند تغییرات نقشه یا جزئیات داستان را برای تم فصل 4 تنظیم کند.

آوانگارد

اطلاعات کمی در مورد انتظار بازیکنان Vanguard برای فصل 4 وجود دارد، اما اطلاعاتی درز کرده است که ممکن است از فایل های بازی استخراج شده باشد. منابع حاکی از بازگشت نقشه USS Texas است که یک نقشه Call of Duty: WWII است که در بالا و پایین عرشه یک کشتی جنگی رخ داده است.

علاوه بر این، فصل 4 احتمالاً به‌روزرسانی‌هایی با رفع اشکال، تعادل سلاح و شاید حتی حالت‌های جدید بازی را به همراه خواهد داشت.

زامبی ها

حالت زامبی در طول راه‌اندازی فصل 3 به‌روزرسانی‌های بسیار کمی دریافت کرد و تقریباً به‌طور کامل از آپدیت بارگذاری مجدد برای فصل 3 حذف شد. با این حال، اعلام‌های قبلی محتوای Treyarch به تعویق خواهد افتاد زیرا توسعه‌دهنده تلاش می‌کند تمرکز را از نقشه‌های عینی Vanguard به آن تغییر دهد. کارت های بقای گرد سنتی این اولین کارت استاندارد قرار است زمانی در فصل 4 وارد شود، که به عنوان نسخه “بهبود” Shi No Numa از Call of Duty: World at War اعلام شده است.

در حالی که Shi No Numa یک کارت قدیمی است، Treyarch گفت که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که این نسخه بهبودیافته شامل یک جستجوی اساسی کاملاً جدید، یک منطقه اکتشافی جدید، تخم مرغ های عید پاک، یک ماموریت Wonder Weapon، استتار جدید Pack-a-Punch و موارد دیگر باشد ▼ . نقشه همچنین دارای یک خط داستانی جدید مربوط به داستان ادامه دار Treyarch در هوای تاریک است.

به نظر می رسد Shi No Numa نیز در فایل های داده Call of Duty: Vanguard وجود داشته باشد، بنابراین امیدواریم این محتوا در شروع فصل جدید برسد.

با ادامه به‌روزرسانی‌های Vanguard و Warzone، Activision اطلاعات زیادی در مورد Call of Duty: Modern Warfare 2 Infinity Ward منتشر کرده است. یک تریلر افشاگرانه از Modern Warfare 2 در 8 ژوئن منتشر شد، و گیم پلی این کمپین در جریان جشنواره بازی تابستانی در 9 ژوئن نمایش داده شد. در اینجا همه چیزهایی است که از Infinity Ward در بررسی اولیه Modern Warfare 2 یاد گرفتیم. Activision همچنین جزئیات مختلفی را برای این بازی ارائه کرد. Warzone 2، از جمله تایید اینکه نسخه موجود بازی رایگان Battle Royale باقی خواهد ماند، اما دو نسخه دارای سیستم های جداگانه برای پیشرفت و موجودی بازیکن خواهند بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.