منو سایت

Call Of Duty: Vanguard Zombies – Shi No Numa Tips

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Vanguard Zombies - Shi No Numa Tips

Call of Duty Season 4: Mercenaries of Fortune اکنون به صورت زنده پخش می شود و گیم پلی سنتی دور زامبی ها را در Vanguard با اضافه شدن کارت “بهبود” Shi No Numa معرفی می کند. این کارتی است که در ابتدا در Call of Duty: World at War در سال 2008 معرفی شد، و چه طرفدار زامبی‌های OG باشید و چه تازه وارد Vanguard شده‌اید، برخی از ویژگی‌ها و تغییراتی وجود دارد که می‌خواهید قبل از شروع پرش در مورد آنها بدانید. شما با شی نو نوما مطابقت دارید.

تجربه زامبی گرد برای این نسخه از Shi No Numa بیشتر سنتی است، اما نقشه شامل مزایای سبک Vanguard و همچنین بسیاری از ویژگی های اضافی بازی است. در زیر تمام تغییراتی را که می‌توانید انتظار داشته باشید در Shi No Numa Vanguard’s پیدا کنید را بررسی می‌کنیم.

مزایا و ویژگی های Shi No Numa’s Vanguard

تمام امتیازات را دریافت کنید

کلبه اصلی فواره پرک Fiendish Fortitude
کلبه اصلی فواره پرک Fiendish Fortitude

با شروع با بیت های مهم، اجازه دهید در مورد سیستم پاداش زامبی صحبت کنیم. مزایای Vanguard شبیه ماشین‌های فروش جایزه سنتی نیست که معمولاً در حالت زامبی Treyarch هستند. این نسخه از زامبی‌ها برای مطابقت با مضامین مخفیانه Vanguard، از فواره‌هایی با ظاهر گوتیک استفاده می‌کند که می‌توانید با آن‌ها تعامل کنید و یکی از مزایای جدید رژیم را دریافت کنید.

مهم است که به محض یافتن هر مزیتی استفاده کنید، زیرا مجبور نیستید برای پاداش های اصلی در Vanguard Zombies پرداخت کنید. همچنین محدودیتی برای تعداد مزایایی که می توانید در Vanguard داشته باشید وجود ندارد، بنابراین با خیال راحت از همه آنها استفاده کنید. در اینجا راهنمای کامل ما برای فواره های جایزه Shi No Numa است، از جمله نحوه عملکرد هر مزیت و مکان آنها بر روی نقشه.

محراب عهد

محراب عهد و پیمانهای شی نو نوما
محراب عهد و پیمانهای شی نو نوما

برای Shi No Numa، محراب میثاق ها در امتداد مسیری قرار دارد که از کلبه اصلی به ساختمان Comm Room منتهی می شود. این محراب اسکلتی بزرگ با شاخ است.

ویژگی Vanguard’s Altar of Covenants به شما این امکان را می دهد که علاقه مندان قدرتمندی به دست آورید تا با پیشرفت به حلقه های بالاتر، آنها را مجهز کنید. Covenants برای Shi No Numa کمی متفاوت از نقشه های هدف Vanguard عمل می کنند. شما به ازای هر سه دور تکمیل شده Shi No Numa، یک آیتم Sacrificial Heart برنده خواهید شد، در حالی که برای هر دور گل تکمیل شده روی کارت های مبتنی بر هدف، یک قلب دریافت می کنید.

این قلب های قربانی را می توان به محراب میثاق برد، جایی که می توان آنها را با یکی از سه علاقه مندی که به طور تصادفی انتخاب شده اند، مبادله کرد. انتخاب علاقه‌مندان در Altar of Covenants هر سه راند تغییر می‌کند، بنابراین همیشه می‌توانید با هم عوض کنید یا منتظر علاقه‌مندان بهتر باشید.

Death Blow یک گواهی عالی برای انتخاب است. ضربات سر به خصوص در راندهای بالاتر مهم هستند و Death Blow گواهی است که با برگرداندن گلوله ها به فشار به شما برای این قتل های مهم پاداش می دهد. Resurrectionist همچنین هنگام جمع شدن در یک Co-op یک انتخاب عالی برای Covenant است، زیرا این بوف به شما امکان می دهد سریعتر متحدان را احیا کنید.

حجم تشریفات

جلدی درباره آیین های شی نو نوما
جلدی درباره آیین های شی نو نوما

حجم با تشریفات شی نو نوما در مسیر منتهی به کلبه اصلی به کلبه ماهیگیری قرار دارد. به محض اینکه زیر Flogger بروید آن را خواهید دید. به نظر می رسد یک پایه بزرگ با مجموعه ای از دستان که کتابی درخشان را در دست گرفته اند.

Tome of Rituals همچنین هزینه مصنوع Sacrificial Hearts را دارد و این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که مصنوعات بار خود را مجهز به قابلیت‌های اضافی ارتقا دهید، که مشابه سطوح ارتقای توانایی در Black Ops Cold War عمل می‌کند. تنها تفاوت این است که اینها سطوح مهارت ثابتی را مانند نسخه Black Ops Cold War باز نمی کنند. این ارتقاء باید برای هر مسابقه انجام شود. برای جزئیات بیشتر در مورد Tome of Rituals و اینکه چگونه هر ارتقا بر هر مصنوع تأثیر می گذارد، به توضیح کامل ما در مورد این ویژگی مراجعه کنید.

سایت جالب جدید در سایت دیگ

اگر با Shi No Numa اصلی آشنا هستید، احتمالاً متوجه یک منطقه کاملاً جدید برای کاوش خواهید شد. Treyarch شامل مکان جدید Dig Site است که توسعه دهنده آن را به عنوان یک فضای باز توصیف می کند که مکانی عالی برای مبارزه با انبوهی از زامبی ها است. محل حفاری که مستقیماً در شمال کلبه اصلی واقع شده است، فقط از راهروهای Comm Room و Storage Hut قابل دسترسی است. نمی توان مستقیماً از نقطه شروع خود در کلبه اصلی به آن رسید.

بازگشت Wall Buys، به علاوه تغییرات Pack-a-Punch

دستگاه Pack-a-Punch واقع در سایت دیگ
دستگاه Pack-a-Punch واقع در سایت دیگ

نقشه های هدف پیشتاز ویژگی خرید دیوار زامبی کلاسیک را ندارند که به شما امکان می دهد از دیوارهای مختلف اطراف نقشه ها سلاح بخرید. با این حال، تابع با Shi No Numa برمی گردد، اما این بار کمی متفاوت عمل می کند. برخلاف خرید ساده یک دیوار از کارت اصلی، سلاح ها اکنون فرصتی برای تکامل در طول زمان دارند. با شروع دور ششم Shi No Numa، Wall Buys این شانس را خواهد داشت که سطح Pack-A-Punch را در هر دور به سطح سه در راندهای بالاتر ارتقا دهد. این تغییر شبیه به‌روزرسانی‌های Black Ops Cold War «خرید دیوار پویا» است که پتانسیل بهبود کمیاب این سلاح را داشت.

علاوه بر Wall Buys در حال تکامل، دستگاه Pack-a-Punch نیز برای ارتقاء سلاح های شما در دسترس است. دستگاه Pack-a-Punch Shi No Numa در مکان جدید Dig Site پیدا شد. Treyarch تغییری در ارتقاهای گران قیمت Pack-a-Punch Vanguard برای Shi No Numa اعلام کرد. قیمت ارتقاء سطح اول Pack-A-Punch اساساً از 7500 به 5000 امتیاز کاهش یافته است که قیمت را به قیمت اصلی زامبی ها برای اولین ارتقاء سلاح کاهش می دهد.

Wunderwaffe بازگشته است، اما صبر کنید تا از Mystery Box استفاده کنید

Wunderwaffe DG-2 Wonder Weapon که در ابتدا در Shi No Numa نمایش داده شد، با نقشه بهبود یافته بازگشته است. یک ماموریت درون بازی وجود دارد که به شما امکان می دهد سلاح بسازید یا از طریق Mystery Box به دست آورید. با این حال، در تلاش برای خارج کردن Wunderwaffe DG-2 از جعبه امتیاز خود را زود از دست ندهید. Treyarch در پچ یادداشت های فصل 4 فاش کرد که این سلاح معجزه آسا در Mystery Box ظاهر نمی شود تا زمانی که به راند 10 برسید.

Shi No Numa داستان Treyarch’s Dark Aether را ادامه می دهد، بنابراین اگر می خواهید کل داستان زامبی های پیشتاز را تجربه کنید، ما یک کتاب داستان برای Der Anfang و راهنمای خط داستانی اصلی برای تخم مرغ های عید پاک برای Terra Maledicta داریم. اگر به‌دنبال مکان‌هایی برای امتیازات نقشه هدف زامبی‌های پیشتاز هستید، ما راهنماهای امتیاز برای Der Anfang و Terra Maledicta داریم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.