منو سایت

Call of Duty Vanguard انتظارات ما را برآورده نکرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call of Duty Vanguard انتظارات ما را برآورده نکرد

Call of Duty Vanguard آخرین شماره از سری محبوب Call of Duty که بر خلاف انتظار کیفیت خوبی نداشت و فروش کمتری نسبت به نسخه های قبلی داشت. اکتیویژن اخیراً بیانیه‌ای منتشر کرده است که می‌گوید از فروش Call of Duty Vanguard ناراضی است و این بازی به دلیل اشتباهات آن‌ها نتوانسته انتظارات اولیه را برآورده کند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، اکتیویژن بلیزارد تصمیم گرفت در جدیدترین صورت مالی خود در مورد ارائه بازی Call of Duty Vanguard صحبت کند. این شرکت می نویسد که فروش بازی انتظارات آنها را برآورده نمی کند و دلیل اصلی آن روش ساخت یا استفاده نادرست از ایده ها است. در متن گزارش آمده است که فضای جنگ جهانی دوم در بازی ونگارد جوابگوی نیاز جامعه هواداران نبوده و آن ها خلاقیت کافی نداشته اند.

اکتیویژن می نویسد که آنها مشکلات بازی قبلی را کشف کرده اند و سعی دارند با Modern Warfare 2 متفاوت عمل کنند و تجربه ای متفاوت نسبت به Varzon و Call of Duty ارائه دهند. آنها در حال کار بر روی “جاه طلبانه ترین پروژه تاریخ Call of Duty” هستند و بیش از 3000 نفر در حال کار بر روی دنباله بازی مدرن Warfare هستند تا این مجموعه به روزهای موفق گذشته بازگردد و همان را ببیند. کال آف دیوتی طبق معمول.

Call of Duty Vanguard را فعال کنید

نارضایتی اکتیویژن از Call of Duty Vanguard

مشخص است که کال آف دیوتی نسبت به سال های گذشته کاهش یافته است و آمار حکایت از کاهش رضایت بازیکنان دارد. انتشار Warzon به طور قابل توجهی تعداد بازیکنان را افزایش داد. اما گزارش اخیر نشان می دهد که تعداد بازیکنان Call of Duty در سال گذشته 50 میلیون کاهش یافته است. این اولین بار در تاریخ فرنچایز است که تعداد بازیکنان به شدت کاهش می یابد. انتشار غیرمنتظره Call of Duty Vanguard و در عین حال ضعف بازی Warzon با شروع فصل جدید و تغییر کارت، بسیاری از طرفداران قدیمی را عصبانی کرد.

به نظر می رسد اکتیویژن این کاهش را به سری Call of Duty Vanguard و فضای جنگ جهانی دوم نسبت می دهد که با تقاضای طرفداران متفاوت است. واقعیت این است که مشکلات بازی ناشی از باگ های مختلف، مشکلات گرافیکی آزاردهنده، محتوای ضعیف و طراحی نامشخص کارت است. از سوی دیگر، مبارزه Activision علیه شکایت آزار جنسی تأثیر زیادی بر شهرت این شرکت داشت.

داستان بازی Vanguard چندان مورد توجه قرار نگرفت و در واقع اکتیویژن داستانی در مورد ترور هیتلر منتشر کرد که بسیاری از وقایع جنگ جهانی دوم را مختل کرد. نویسندگان سعی کردند بعد جدیدی به جنگ جهانی دوم اضافه کنند که تصمیمی کاملاً اشتباه بود. اکتیویژن به تازگی ساخت Modern Warfare 2 را تایید کرده است و این بازی جدید دارای حالت آموزش تیراندازی است.

منبع: PCGAMER