منو سایت

Call of Duty Modern Warfare II معرفی شد: جنگ احتمالی با ایران

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call of Duty Modern Warfare II معرفی شد: جنگ احتمالی با ایران

فعال سازی با پخش تریلر معرفی می شود Call of Duty Modern Warfare II موجی از اطلاعات رسمی در مورد این بازی منتشر شده است. تریلر کوتاهی که شامل نیروهای ویژه 141 به رهبری کاپیتان پرایس بود، برتری موتور گرافیکی جدید را نشان داد و کمی از تاریخچه طرفداران را بازگو کرد. داستان بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به نظر می رسد در مورد کمپانی Shadow و همچنین در مورد کشته شدن یک نیروی ایرانی باشد و در این بازی یک جنگ خیالی با نیروهای ایرانی در جریان است.

دوره جدید Call of Duty

فعال شدن Call of Duty Modern Warfare II به نام دوران جدید بازی های Call of Duty. تمامی بازی های بعدی این سری با موتور گرافیکی جدید ساخته می شوند و این موتور بین تمامی استودیوها به اشتراک گذاشته می شود تا مشکلات تکرار نشود. همچنین Warzon 2 معرفی شد که از ضد تقلب RICOCHET استفاده می کند و برای رایانه های نسل هشتم و نهم و کنسول های بازی در دسترس است.

طبق اطلاعات رسمی، داستان Modern Warfare II در سراسر جهان روایت می شود. در واقع گروه عملیات ویژه 141 برای مبارزه با دشمنان به مناطق مختلف اروپا، آسیا و آمریکا سفر می کند. تا مدت‌ها داستان Call of Duty در دریا، زمین و هوا روایت می‌شود. جنگ دریایی بخش بزرگی از داستان است و قدرت گرافیکی بازی به حدی است که تکان ها و حرکات آب به بهترین شکل ممکن بازسازی می شود.

Call of Duty Modern Warfare II معرفی شد: جنگ احتمالی با ایران

تریلر بازی Call of Duty Modern Warfare II منتشر شد

داستان Modern Warfare II

داستان بازی بر اساس اتفاقات واقعی است. بخشی از داستان مربوط به Shadow Company است که به عنوان محتوای نظامی مدرن در بازی Warzon معرفی شد و اکنون در بازی جدید حضور گرمی دارد. شرکت شادو گروهی از دلالان خصوصی تجهیزات نظامی است که توسط قهرمان جدیدی به نام فیلیپ گریوز کنترل می شود. این مرد به عنوان متحد نیروهای ویژه 141 شناخته می شود.

استودیو Infinity Ward سعی کرد داستان بازی را سرگرم کننده و در عین حال واقعی کند. به همین دلیل مسائل حساس به صورت کاملاً سرگرم کننده ارائه می شود. داستان در مورد نبرد با نیروهای ایران و روسیه است. در واقع داستان برگرفته از وقایع واقعی است و اتفاقات خیالی را روایت می کند که پس از ترور یک مقام عالی رتبه نظامی ایران رخ می دهد. نیروهای عملیات ویژه 141 پس از این حمله مستقر شدند و به دنبال جلوگیری از دستیابی ایران و روسیه به فناوری مخفی، احتمالاً سلاح های کشتار جمعی بودند.

Activision هنوز رنگ رسمی را اعلام نکرده است. اما تریلر برای مبارزه با نظامیان ایرانی است و حتی در سریال، کاپیتان پرایس به یک سلاح مخفی اشاره می کند و می گوید: «ایران چطور به این دست رسید؟» یا در خارج از ایران کشته می شود. این ممکن است اشاره ای به اتفاقات دو سال پیش در عراق باشد.

داستان بازی Call of Duty Modern Warfare II

Modern Warfare 2 مراحل بازی

در طی چند مرحله ای که برای وب سایت های خارجی در دسترس است، شاهد بسیاری از مراحل مشابه دیگر عناوین مدرن Warfare هستیم و این بازی به نوعی از تمامی عناوین قبلی الهام گرفته شده است. البته مراحل بازی Call of Duty Modern Warfare II به گونه ای طراحی شده است که مکانیسم های جدیدی در آن دیده می شود. بازیکنان می توانند از وسایل نقلیه نظامی به روشی جدید استفاده کنند و آنها را به میدان نبرد برانند. این مکانیزم مشابه نحوه رانندگی شما در بازی Uncharted خواهد بود.

قسمت چند نفره بازی برای طرفداران Call of Duty آشناست و حالت های مختلفی به همراه چندین حالت و نقشه جدید معرفی شده است. Modern Warfare 2 قرار است بیشترین محتوا را برای بخش آنلاین دریافت کند و بازی به مدت دو سال حفظ خواهد شد.

Call of Duty Modern Warfare II

بازی Call of Duty در استیم

مثل همیشه، دارندگان پلی استیشن Call of Duty Modern Warfare II را زودتر دریافت خواهند کرد. مهمترین لحظه انتشار Modern Warfare 2 برای Steam است. این خبر پیش از این در اختیار افراد مختلف قرار گرفته بود و در نهایت تایید شد. این بازی برای نسل هشتم، نسل نهم و کنسول های کامپیوتری (Steam و Battlelight) منتشر شده است.

منبع: GameSpot