منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty: Modern Warfare 2 بازی بعدی با قیمت 70 دلار برای هر رایانه است

Call Of Duty: Modern Warfare 2 بازی بعدی با قیمت 70 دلار برای هر رایانه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Modern Warfare 2 بازی بعدی با قیمت 70 دلار برای هر رایانه است

Call Of Duty: Modern Warfare 2 بازی بعدی با قیمت 70 دلار برای هر رایانه است

با عرضه رسمی امروز Call of Duty: Modern Warfare 2 یک خبر بد به گوش می رسد: عنوان جدید Call of Duty برای هر رایانه 70 دلار قیمت دارد.

این نسخه، Modern Warfare 2 را به بازی بزرگ بعدی تبدیل می‌کند که به جمع این بازی رایانه‌های شخصی سطح برتر AAA می‌پیوندد. اسکوئر انیکس سال گذشته وقتی اعلام کرد که Final Fantasy VII Remake با قیمت 70 دلار برای رایانه های شخصی عرضه می شود، سروصدا به پا کرد، زیرا اکثر بازی های AAA روی پلتفرم همچنان با قیمت 60 دلار به فروش می رسند. در همان زمان اسکوئر همچنین اعلام کرد که Forspoken با همین قیمت برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

در حال پخش: پیش نمایش Modern Warfare 2 – بزرگتر، کوچکتر، کمتر بحث برانگیز و آب Moiré!

تاکنون، این سه عنوان تنها بازی‌های تایید شده در افق هستند که قیمت 70 دلاری را برای رایانه‌های شخصی افزایش می‌دهند، قیمتی که برای نسل فعلی کنسول‌ها توسط ناشران مانند 2K و Activision استاندارد شده است.

2K، ناشر سری NBA 2K و Borderlands، اخیراً به هر دو فرنچایز 70 دلاری در پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X | S کمک‌هایی فروخته است. اکتیویژن نسخه‌های نسل فعلی آخرین عناوین Call of Duty مانند Vanguard سال گذشته را پشت بسته‌های چند نسلی بسته است که برای بازیکنان ۷۰ دلار هزینه دارد. EA همچنین سال گذشته بازی Battlefield 2042 را در بسته ای از نسل های مختلف با قیمتی مشابه عرضه کرد.

پلی استیشن یکی از اولین کسانی بود که راه را برای این قیمت جدید هموار کرد، و اوایل تایید کرد که انحصاری های صفحه اول آن با قیمت 70 دلار در PS5 به فروش می رسد، مانند Demon’s Souls و Ratchet & Clank: Rift Apart. اگرچه بسیاری انتظار داشتند که ایکس باکس هم از همین روش پیروی کند، اما از استاندارد 60 دلاری که برای نسل‌ها وجود داشته منحرف نشد، در عوض ترجیح داد از محبوبیت اشتراک Game Pass خود برای در اختیار گرفتن بازی‌ها در دستان بازیکنان استفاده کند.

اگر می‌خواهید درباره این بازی اطلاعات بیشتری کسب کنید، پیش‌نمایش Modern Warfare 2 GameSpot را برای اولین نگاه به «عصر جدید» Call of Duty، که امیدوار است آغاز شود، ببینید. Modern Warfare 2 در تاریخ 28 اکتبر 2022 منتشر خواهد شد و از طریق Steam برروی PS5، Xbox Series X | S، PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.