منو سایت

Call Of Duty Mobile با فصل 4 حالت مسابقات را دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty Mobile با فصل 4 حالت مسابقات را دریافت می کند

Call Of Duty Mobile با فصل 4 حالت مسابقات را دریافت می کند

فصل 4: بازی Call of Duty Mobile’s Wild Dogs در 27 آوریل آغاز می شود و Activision در مورد ویژگی جدید حالت مسابقات که در فصل 4 در تاریخ 6 می عرضه می شود، به تفصیل صحبت کرد.

حالت تورنومنت جدید فصل 4 جدا از بازی رده بندی شده Call of Duty Mobile است. در حالی که Ranked Play برای تیم‌های بزرگ‌تر است و برای جام جهانی Call of Duty Mobile واجد شرایط است، Activision می‌گوید حالت مسابقات برای دوئت‌ها یا بازیکنان انفرادی طراحی شده است که می‌خواهند مهارت‌های فردی خود را ثابت کنند. همچنین به بازیکنان فرصت دیگری برای تمرین در یک محیط رقابتی قبل از صعود به رده بندی می دهد.

در حال پخش: Call of Duty: Mobile – تریلر رسمی فصل 4: سگ های وحشی

بازیکنان از لابی اصلی چند نفره به حالت تورنمنت دسترسی خواهند داشت. مرکز مخصوص به خود را خواهد داشت که شامل انتخاب حالت، رتبه بندی می شود و برد و باخت بازیکن را در دور مسابقات نشان می دهد.

هر دور این مسابقات شامل چهار مسابقه خواهد بود. این مسابقات را می توان در حالت های زیر انجام داد:

  • تیراندازی
  • مسابقه مرگ تیمی
  • مسابقه مرگ تیمی 2v2
  • قتل 2v2 تایید شد
  • رایگان برای همه

برنده شدن در مسابقات برنده تاج بازیکنان خواهد بود که ارز انحصاری برای جوایز مسابقات است. کسانی که در سه مسابقه برنده شوند، شانس برنده شدن تاج های دوبل، کارت تلفن پویا و صندوق ویژه مسابقات برای برنده شدن در مسابقه چهارم را خواهند داشت. بازیکنان می توانند هر تعداد دور مسابقات را که می خواهند برای بردن جوایز این هفته بازی کنند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که امتیازات CoD را برای مسابقات اضافی در دور خرج کنند.

با این حال، اکتیویژن می گوید که خریدهای اضافی مسابقات تأثیری بر رتبه بندی نخواهد داشت. ناشر می گوید که موقعیت بازیکن در رتبه بندی تنها بر اساس تعداد پیروزی ها است و به کسانی که به طور مداوم در راندها برنده می شوند، صرف نظر از خریدهای اضافی مسابقات، پاداش می دهد.

حالت مسابقات Call of Duty Mobile با یک چرخه جوایز هفتگی اجرا می‌شود و تاج‌های برنده راهی است که بازیکنان جوایز Milestone را که ترکیبی از سلاح‌ها، پوسته‌ها و سایر جوایز آرایشی است به دست می‌آورند.

هر هفته، تاج های بازیکن برای جوایز پایه و پریمیوم Milestone محاسبه می شود، مشابه نحوه عملکرد سیستم پاس نبرد. همه بازیکنان در طول مسیر برای صعود به مرحله اصلی جوایزی دریافت خواهند کرد و می توانند آهنگ جایزه مایل استون Premium را با امتیاز COD خریداری کنند.

جوایز همچنان در حالت مسابقات با جوایز در رتبه بندی جمع می شوند. در حالی که جوایز Milestone با جمع آوری تاج ها به دست می آیند، جوایز در رتبه بندی مسابقات کاملاً بر اساس شرایط بازیکن و تعداد بردها در مقایسه با سایر شرکت کنندگان در مسابقات است.

جوایز در رتبه بندی:

  • 20٪ از بازیکنان برتر در حالت تورنمنت، یک فریم حساب پویا برنده خواهند شد
  • بهترین 15 درصد برنده این خواهد شد و همچنین یک انیمیشن ویژه از شخصیت ها
  • بهترین 10% برای برنده شدن تمام جوایز بالا به اضافه یک عنوان ویژه

عنوان 10% اول بهبود می یابد تا در بین 5، 1% برتر و 1000 برتر در نمودار قرار گیرد. بازیکنانی که به این مکان مورد نظر در 100 نفر برتر برسند نیز می توانند امتیاز CoD را کسب کنند. Activision فاش نمی کند که چه تعداد بازیکن برنده خواهند شد، اما می گوید پاداش CoD Point به طور قابل توجهی برای بازیکنانی که به 3 برتر حالت مسابقات در جهان می رسند افزایش یافته است.

علاوه بر حالت مسابقات آینده، Season 4: Wild Dogs همچنین یک پاس جدید، کارت‌های بیشتر، سلاح‌های جدید و موارد دیگر اضافه کرد. فصل 3 بازی Call of Duty: Classified Arms اخیراً برای Warzone و Vanguard آغاز شده است و رویدادی در آینده روی نبرد بین گودزیلا و کینگ کونگ متمرکز شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.