Call Of Duty: چالش باز کردن قفل سیستم تروفی ناامید کننده Vanguard حذف شد

Call Of Duty: چالش باز کردن قفل سیستم تروفی ناامید کننده Vanguard حذف شد

Call Of Duty: چالش باز کردن قفل سیستم تروفی ناامید کننده Vanguard حذف شد

آپدیت فصل 3 بازی Call of Duty: Vanguard به طور رسمی منتشر شد. یکی از نکات جالب فصل جدید، معرفی سیستم تروفی مورد انتظار بود که در 26 آوریل اعلام شد که پشت یک چالش دشوار و زمان بر قفل شده است. خوشبختانه، بازی های Sledgehammer از آن زمان به طور کامل چالش شروع فصل 3 را حذف کرده اند.

سیستم تروفی یکی از اصلی‌ترین بازی‌های Call of Duty بوده است، زیرا این دستگاه بیشتر تجهیزات مرگبار و تاکتیکی پرتاب شده را رهگیری می‌کند، اما Vanguard بدون تجهیزات محبوب راه اندازی شد. بازیکنان یک سیستم تروفی برای کمک به ارسال هرزنامه های نارنجکی در چند نفره می خواهند، اما بسیاری ناامید شدند که افزودند جدید پشت یک چالش دشوار برای زنده ماندن از 15 بازی مختلف بدون کشته شدن توسط نارنجک قرار گرفته است. بسیاری از بازیکنان نیز از این موضوع ابراز ناامیدی کردند چالش نظارت بر پیشرفت آنها نبود.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: Call of Duty: Warzone – تریلر فیلم Operation Monarch فصل سوم

بازی های چکشی از آن زمان تاکنون توییت می کند که سیستم تروفی دیگر نیازی به چالش باز کردن قفل ندارد و همه بازیکنانی که در فصل 3 وارد می شوند به سیستم تروفی دسترسی خواهند داشت.

نسخه Vanguard Trophy System یک ارتقاء میدانی است که می تواند مجهز شود. در گذشته، این دستگاه برای رهگیری تا دو قطعه از تجهیزات مورد استفاده قرار می گرفت، اما سیستم Vanguard’s Trophy می تواند بازیکنان را از حداکثر سه پرتاب قبل از خود تخریبی محافظت کند. این شامل محافظت در برابر اکثر تجهیزات پرتاب مرگبار و تاکتیکی مانند نارنجک های ترکش، بمب های چسبنده و نارنجک های خیره کننده است.

به طور کلی، Trophy System یک افزونه خوش‌آمد برای Vanguard است، زیرا نقشه‌های کوچک و حالت‌های مبتنی بر شی اغلب با هرزنامه‌های نارنجکی مواجه می‌شوند. اکنون بازیکنان می توانند بلافاصله از این ارتقای جدید در زمین بدون نیاز به جاخالی دادن نارنجک ها برای باز کردن قفل آن استفاده کنند.

علاوه بر این، فصل 3 یک پاس جنگی جدید، سلاح های بیشتر، اپراتورها و موارد دیگر اضافه کرد. نکات اصلاحی این به‌روزرسانی بزرگ شامل فصل جدید Ranked Play و چندین بهبود بازی برای Vanguard است. Warzone همچنین یک آپدیت بزرگ برای فصل 3 دریافت کرد که شامل چندین تغییر نقشه مربوط به درگیری آینده 11 می بین گودزیلا و کینگ کنگ است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.