منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call of Duty فصل 4 Shi No Numa را به زامبی ها می آورد، به علاوه خرید دیوار و بازگشت Wunderwaffe

Call of Duty فصل 4 Shi No Numa را به زامبی ها می آورد، به علاوه خرید دیوار و بازگشت Wunderwaffe

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call of Duty فصل 4 Shi No Numa را به زامبی ها می آورد، به علاوه خرید دیوار و بازگشت Wunderwaffe

Call of Duty فصل 4 Shi No Numa را به زامبی ها می آورد، به علاوه خرید دیوار و بازگشت Wunderwaffe

پس از یک دوره خشک در فصل 3، حالت Call of Duty: Vanguard’s Zombies بالاخره یک کارت جدید با فصل 4: Mercenaries of Fortune دریافت کرد. Treyarch جزئیات بیشتری در مورد به روز رسانی آینده منتشر کرده است، بنابراین در اینجا همه چیزهایی که بازیکنان باید در مورد بازگشت کارت کلاسیک Shi No Numa بدانند آورده شده است.

Vanguard Zombies با کمبود محتوا و توانایی بازپخش در رویکرد جدید Treyarch برای نقشه‌های سبک هدف مبارزه می‌کند، بنابراین توسعه‌دهنده فرمول جدید را برای تجربه سنتی‌تر زامبی کنار گذاشته است. در اصل کارتی از Call of Duty: World at War است، یک نسخه “بهبود” Shi No Numa برای آوردن زامبی های کلاسیک به Call of Duty: Vanguard بازگشته است.

در حال پخش: COD Vanguard & Warzone – تریلر فیلم فصل 4 “مزدور سرنوشت”

Treyarch اعلام کرده است که این نسخه بهبود یافته Shi No Numa نقشه کامل خواهد بود، اما با یک منطقه مطالعاتی جدید و تخم‌مرغ‌های کناری عید پاک برای کشف بازگشته است. بازگشت به Shi No Numa یک سلاح شگفت‌انگیز کلاسیک Wunderwaffe DG-2 است که در ابتدا روی نقشه ارائه شد، اما جستجویی برای بازیکنان اضافه شده است تا قفل آن را باز کنند.

Shi No Numa همچنین یک ماموریت داستانی جدید مربوط به داستان فعلی Treyarch در هوای تاریک دریافت می کند. این تخم مرغ پایه عید پاک به عنوان “ماموریت چند مرحله ای که به نبردی ویرانگر ختم می شود” توصیف شده است و تکمیل کامل این ماموریت به بازیکنان یک کارت ویزیت پاداش می دهد.

این نسخه از Shi No Numa شامل کارت سنتی Flogger و تله‌های الکتریکی می‌شود، اما بازیکنان همچنان به ویژگی‌های Vanguard مانند Altar of Covenants و Tom of Rituals دسترسی خواهند داشت. Treyarch به زودی جزئیات بیشتری در مورد شی نو نوما توییت کردتأیید می کند که قلب قربانی به ازای هر سه دور باقی مانده اهدا می شود و موجودی محراب میثاق نیز هر سه دور تجدید می شود.

Vanguard Zombies در ابتدا ویژگی کلاسیک Wall Buy را برای خرید سلاح از دیوارها حذف کرد، اما این ویژگی با Shi No Numa باز خواهد گشت. با این حال، برخلاف ویژگی ساده شده از نقشه اصلی، Wall Buys با گزینه‌های سلاح در حال تکامل به زامبی‌ها بازمی‌گردد. با شروع دور 6، Wall Buys فرصتی برای افزایش سطح Pack-A-Punch در هر دور به سطح 3 در راندهای بالاتر خواهد داشت. این تغییر شبیه به‌روزرسانی‌های دینامیک Black Ops Cold War است که می‌توانست سلاح‌های دیواری را بهبود بخشد.

علاوه بر این، Treyarch تغییراتی را در ارتقاهای گران قیمت Vanguard Pack-a-Punch برای Shi No Numa ایجاد می کند. قیمت ارتقاء سطح 1 Pack-A-Punch از 7500 به 5000 امتیاز Essence کاهش یافته است که قیمت را برای اولین ارتقاء سلاح به قیمت اصلی زامبی ها کاهش می دهد.

از آنجایی که در چرخه زندگی سالانه Vanguard بسیار دیر شده است، مشخص نیست که چه تعداد کارت سنتی به بازی اضافه شده است، اما امیدواریم که تغییرات Shi No Numa بتواند سرگرمی و قابلیت پخش مجدد را در حالت Zombies بازگرداند.

آپدیت بازی Call of Duty Season 4: Mercenaries of Fortune در 22 ژوئن منتشر می شود. علاوه بر محتوای اصلی زامبی، Vanguard دو کارت چند نفره و Warzone یک کارت Resurgence جدید برای فاصله نزدیک دریافت می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد انتظاراتی که باید از Mercenaries of Fortune داشته باشید، هر آنچه در مورد Call of Duty: Warzone و Vanguard Season 4 می‌دانیم را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.