منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty فصل 3 همچنان هیولاهایی را که به Warzone می آیند آزار می دهد

Call Of Duty فصل 3 همچنان هیولاهایی را که به Warzone می آیند آزار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty فصل 3 همچنان هیولاهایی را که به Warzone می آیند آزار می دهد

Call Of Duty فصل 3 همچنان هیولاهایی را که به Warzone می آیند آزار می دهد

اکتیویژن اولین تیزر فصل 3 Call of Duty را در 13 آوریل با تریلر سینمایی برای معرفی اپراتورهای جدید و موضوع فصلی «سلاح های طبقه بندی شده» برای Vanguard و Warzone منتشر کرد. تریلر با غرش شدید موجودی ناشناخته به پایان رسید و حساب توییتر Call of Duty از آن زمان اضافه شده است. کلیپ صوتی مرموز که همچنان به فصلی از هیولاها اشاره می کند.

اکانت توییتر به نام Call of Duty گفت: “ما دستگاهی پیدا کردیم که فرکانس مرموزی را از حافظه پنهان منتشر می کرد. تجزیه و تحلیل طیفی اضافی برای رمزگشایی سیگنال مورد نیاز است.” “آیا هیچ سربازی می تواند کمک کند؟”

با این حال، فقط گوش دادن به کلیپ صدا ایده واقعی را نمی دهد YouTuber PrestigeIsKey با گذراندن کلیپ صوتی از یک طیف گرا که یک اثر صوتی بصری پنهان در صدا را فراهم می کند، یک پیام پنهان را کشف کرده است. طیف نگار پیام پنهان فصل 3 را فاش کرد: “هیولاها واقعی هستند.”

ورود هیولاها به Warzone ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما درز قبلی ادعا می کند که Activision یک رویداد بزرگ با هیولاهای هالیوود مانند گودزیلا و کینگ کنگ برنامه ریزی کرده است. کاربر توییتر BeePlayingGames حتی به توییت PrestigeIsKey پاسخ داد کلیپ صوتیاو اضافه کرد که به نظر می رسد صدا با اورکای گودزیلا در سال 2019: پادشاه هیولاها مطابقت دارد.

فصل هیولا 3 Call of Duty قرار است در 27 آوریل آغاز شود و این تنها چیزی است که تا به حال در مورد به روز رسانی بزرگ می دانیم. فصل 2 در حال حاضر با رویداد Warzone’s Rebirth Reinforced به پایان می رسد، زیرا این رویداد با زمان محدود قرار است در 14 آوریل به پایان برسد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.