منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty: بازیکن شماره 2 Vanguard در معرض جریانی از تقلب ها قرار می گیرد

Call Of Duty: بازیکن شماره 2 Vanguard در معرض جریانی از تقلب ها قرار می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: بازیکن شماره 2 Vanguard در معرض جریانی از تقلب ها قرار می گیرد

Call Of Duty: بازیکن شماره 2 Vanguard در معرض جریانی از تقلب ها قرار می گیرد

در کمال تعجب، کلاهبردار دیگری در Call of Duty کشف شد. رقیب رتبه دوم Vanguard در حالت بازی رتبه بندی شده به طور تصادفی خود را در معرض کلاهبرداری در یک جریان قرار داد.

بازی رتبه‌بندی شده حالت مسابقه‌ای Call of Duty: Vanguard است که از مجموعه قوانین لیگ حرفه‌ای Call of Duty پیروی می‌کند تا به بازیکنان این امکان را بدهد که ببینند چگونه با حرفه‌ای‌ها روبرو خواهند شد. متأسفانه، ونگارد همچنان با تقلب مشکل دارد و برخی از بازیکنان با هک، حرفه ای ها را تحت الشعاع قرار می دهند.

دومین رتبه برتر در رده بندی Vanguard در حال حاضر توسط بازیکنی به نام “Pplehx” در اختیار دارد که مشخص شده است که با دروغ به صدر جدول رسیده است. یک کلیپ از استریم اخیر بازیکن به صورت آنلاین ظاهر شد که خطای استریم Pplehx را نشان می دهد و به نظر می رسد که وال هک ها را آشکار می کند.

در این ویدئو Pplehx در یک مسابقه هاردپوینت در توسکانی نشان داده می شود. پس از مرگ در کلیسا، Pplehx هم تیمی خود را تماشا می کند که جریان وال هاک ها را نشان می دهد، یک کلاهبرداری رایج که به کاربر اجازه می دهد مکان های بازیکنان دشمن را از طریق دیوارها ببیند. ویدیوی استریم آنها به وضوح نشان می دهد که اعضای تیم دشمن با رنگ قرمز با وال هاک هایلایت شده اند تا از مکان دقیق آنها اطمینان حاصل شود.

در زمان نگارش این مقاله، Pplehx همچنان به عنوان دومین رتبه برتر در رتبه بندی Vanguard’s Ranked Play ذکر شده است، بنابراین مشخص نیست که سرنوشت کلاهبردار چه خواهد بود.

این اولین بار نیست که یک بازیکن Vanguard به طور تصادفی مادران خود را فاش می کند. یک بازیکن در لیگ CoD اخیراً سعی کرد بی گناهی خود را ثابت کند، اما در نهایت به جای آن، مادران خود را در جریان پخش کرد.

ضد کلاهبرداری Activision Ricochet به خوبی به شکستن انبوهی از کلاهبرداران Warzone کمک کرد، اما درایور سطح هسته رایانه هنوز در Vanguard موجود نیست، جایی که ظاهراً بازیکنان هنوز در مسابقات آنلاین و برای موقعیت مورد نظر در بازی رتبه‌بندی شده تقلب می‌کنند. تاریخ مشخصی برای زمان رسیدن تدابیر امنیتی پیشرفته به Vanguard تعیین نشده است، زیرا Activision قبلاً اعلام کرده بود که Ricochet در تاریخ بعدی به Vanguard خواهد رسید.

همچنین، فصل 2 Call of Duty کم کم به پایان می رسد، و در اینجا همه چیزهایی است که در مورد محتوای فصل 3 آینده می دانیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.