منو سایت

Bunny Hopping در Apex Legends Mobile بالاخره آزار دهنده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bunny Hopping در Apex Legends Mobile بالاخره آزار دهنده است

Bunny Hopping در Apex Legends Mobile بالاخره آزار دهنده است

به نظر می رسد که پریدن خرگوش ها در آینده در Apex Legends Mobile چندان استراتژی مناسبی نخواهد بود، زیرا توسعه دهنده Respawn این حرکت را باطل خواهد کرد. این تغییر در آپدیت بعدی بازی انجام خواهد شد.

ما ویدیوهای جالبی از بازیکنانی دیدیم که شتاب خود را حفظ می کنند [bunny hopping]Respawn نوشت که نوعی حرکت وحشی ایجاد می کند توییتر. با این حال، محتوای اینرسی از طریق این فناوری هرگز پیش‌بینی نشده است، بنابراین اصلاح آن در به‌روزرسانی بعدی ما گنجانده خواهد شد.

در حال پخش: بررسی موبایلی Apex Legends

Bunny hopping تکنیکی است که می تواند در بسیاری از تیراندازی های اول شخص استفاده شود، جایی که بازیکنان برای حرکت به اینرسی، چمباتمه زدن و پرش های کوچک مکرر تکیه می کنند. این است زیاد یک تکنیک محبوب در Titanfall 2 که به خلبانان اجازه می‌دهد سریع‌تر از سرعت دویدن در اطراف نقشه حرکت کنند و آنها را به اهداف کوچک‌تری تبدیل می‌کند که ضربه زدن به آنها سخت‌تر است. این را نمی توان در مورد Apex Legends گفت، جایی که افسانه ها با همان شتاب Titan Pilots حرکت نمی کنند.

مانند Titanfall 2، پریدن از خرگوش‌ها تاکتیک بسیار مفیدی در Apex Legends Mobile از همان روز اول است. در نبرد سلطنتی سیار Respawn، توانایی کشیدن موفقیت آمیز این تکنیک می تواند ضربه زدن به شما را بسیار سخت کند و باعث ناامیدی در جامعه شود. خوب است ببینیم Respawn بالاخره با این موضوع برخورد می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.