منو سایت

Bungie در حمایت از Roe در برابر Wade صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bungie در حمایت از Roe در برابر Wade صحبت می کند

Bungie در حمایت از Roe در برابر Wade صحبت می کند

Bungie، استودیو سازنده Destiny 2، علیه پیش‌نویس منقضی شده حکم دادگاه عالی که نشان‌دهنده قصد دادگاه برای لغو روو علیه وید است و قانونی بودن سقط جنین در آمریکا را تهدید می‌کند، صحبت کرده است.

در وب سایت Bungie آمده است: «ما در Bungie معتقدیم که هر کس حق دارد مسیر خود را انتخاب کند و آزادی در همه جنبه های زندگی بیان می شود. پیش نویس تصمیم منقضی شده دادگاه عالی ایالات متحده برای لغو رو علیه وید ضربه ای به آزادی آمریکا و حمله مستقیم به حقوق بشر است.»

این پست ادامه می‌دهد و می‌گوید: «حمایت از انتخاب باروری و آزادی تصمیم دشواری نیست و بانجی به حفظ این ارزش‌ها متعهد است. در نهایت، Bungie تعدادی از سازمان‌هایی را که از coice حمایت می‌کنند، از جمله URGE (United for Reproductive & Gender Equity) و NARAL Pro-Choice America فهرست می‌کند و مخاطبان خود را تشویق می‌کند که از آنها حمایت کنند.

Rowe v. Wade، یک حکم نمادین دادگاه عالی در سال 1973 که نشان می‌دهد قانون اساسی ایالات متحده حق سقط جنین ایمن و قانونی را تضمین می‌کند، اخیراً توسط دادگاه عالی بررسی شد. اگر این تصمیم لغو شود، حمایت فدرال از سقط جنین دیگر وجود نخواهد داشت، و آن را به یک انتخاب مشروع در سطح ایالت تبدیل می کند – که به نوبه خود سقط جنین را در تعدادی از ایالت ها ممنوع می کند.

این تنها مورد اخیر صحبت بانجی در مورد مسائل اجتماعی یا سیاسی نیست. در ماه مارس، Bungie با اوکراین در پرتو تهاجم روسیه ابراز همبستگی کرد و قبلاً از زندگی سیاه پوستان مهم است حمایت کرده بود.

در حالی که حمایت Bungie از Roe v. وید توسط بسیاری ستایش شد، برخی از طرفداران این شرکت گرفتند Bungie را در توییتر پست کنید این تصمیم را به سخره گرفته و خواستار سکوت در مورد سیاست یا پایبندی به بازی سازی است. با این حال، بانجی در موقعیت خود ثابت ماند.

در خبر دیگر، Bungie اخیراً اعلام کرد که این شرکت قصد دارد با رفتن به شغل “مقام اول” از خود دور بماند. او در حال حاضر فرصت های شغلی از واشنگتن، کالیفرنیا، اورگان، ایلینویز، فلوریدا، کارولینای شمالی و تگزاس ارائه می دهد و انتظار می رود به زودی واجد شرایط شرکت در ایالت های بیشتری باشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.