منو سایت

Bugsnax: نحوه اجرای DLC Isle Of Bigsnax

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bugsnax: نحوه اجرای DLC Isle Of Bigsnax

Bugsnax: نحوه اجرای DLC Isle Of Bigsnax

ممکن است مدتی طول بکشد تا Bugsnax DLC Isle of Bigsnax خود را دریافت کند، اما این DLC کاملاً رایگان بر روی هر پلتفرمی با انواع کارهای جدید ارائه شد. این به روز رسانی نه تنها مکانیک های جدیدی مانند یک سیستم پستی و یک ساختمان و انباری پر از آیتم ها را به بازی می آورد، بلکه یک بیوم کاملاً جدید برای کاوش فراهم می کند.

جزیره Bigsnax پر از 3-5 ساعت دیگر برای گرفتن موجودات غذایی همنام در جزیره بزرگی در سواحل Shimmering Springs است، اما رسیدن به آنجا برای شرکت در همه اینها چند مرحله طول می کشد. نگران نباشید، همانطور که ما به شما گفته ایم که چگونه این کار را انجام دهید. ادامه مطلب را بخوانید تا مطمئن شوید که می دانید چگونه سفر خود را به جزیره آغاز کنید.

در حال پخش: تریلر Bugsnax & The Isle of Bigsnax – 101

چگونه به جزیره Bigsnax برویم

برای رسیدن به جزیره Bigsnax شما نیاز به پیشرفت مناسبی در تاریخ بازی اصلی خواهید داشت. بیایید به دو گزینه ای که ممکن است با آن مواجه شوید نگاه کنیم.

اگر قبلاً بازی را برده اید، فقط باید بازی را باز کنید، فایل سیو خود را ادامه دهید و از طریق یک سفر سریع به اسنکسبورگ سفر کنید. به دنبال Snorpy بگردید و با او صحبت کنید که در چه مرحله ای به شما اطلاع می دهد که برای یک کار بسیار مهم به کمک شما نیاز دارد. بدین ترتیب ماموریت جدیدی که شما را به جزیره Bigsnax می فرستد آغاز می شود.

اگر بازی را برای اولین بار شروع می کنید، باید کمی داستان اصلی را مرور کنید و کوئست های جانبی برای دوستان خوب برای صبحانه Snorpy و Chandlo را تکمیل کنید. هنگامی که آنها را شکستید، می توانید اسنورپی را جستجو کنید و متوجه شوید که دیالوگ جدید او باعث می شود که ماموریتی را برای کشف اسرار جزیره بیگزنکس آغاز کنید – پس ادامه دهید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DLC جدید Bugsnax، بررسی ما در مورد جزیره Bigsnax را بررسی کنید و نحوه پیدا کردن بهترین مکان پنهان آن را برای یک راز بزرگ بخوانید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.