منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Bright Memory: Infinite به زودی برای PS5، Xbox Series X | S و Nintendo Switch عرضه می شود

Bright Memory: Infinite به زودی برای PS5، Xbox Series X | S و Nintendo Switch عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bright Memory: Infinite به زودی برای PS5، Xbox Series X | S و Nintendo Switch عرضه می شود

Bright Memory: Infinite به زودی برای PS5، Xbox Series X | S و Nintendo Switch عرضه می شود

Bright Memory: Infinite، FPS با اکتان بالا که برای اولین بار در سال 2021 راه اندازی شد، در اواخر امسال به همراه نسخه ایکس باکس سری X | S که قبلا اعلام شده بود، روی پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ عرضه می شود.

امروز در نمایشگاه Future Games اعلام شد، تأیید شد که نسخه‌های PS5 و Xbox Series X | S به طور کامل از ردیابی بازتاب 60 فریم در ثانیه یا 120 فریم در ثانیه در حالت عملکرد پشتیبانی می‌کنند، در حالی که نسخه PS5 از تریگرهای تطبیقی ​​کنترلر DualSense نیز استفاده می‌کند. در همین حال، نسخه نینتندو سوییچ به صورت بومی بر روی سخت افزار اجرا می شود، نه فضای ابری، و شامل نمونه برداری چندگانه از پشتیبانی ضد aliasing TAA و هدف گیری ژیروسکوپی خواهد بود.

Zeng، توسعه دهنده FYQD Studio گفت: “می دانم که مردم باید کمی بیشتر منتظر بمانند، اما من و شرکای من تصمیم گرفتیم تا جایی که ممکن است برای درخشش Bright Memory: Infinite بر روی کنسول ها زمان صرف کنیم.” ما از این زمان اضافی برای بهینه سازی بازی در هر دستگاه استفاده کردیم. مطمئن بودم که Bright Memory: Infinite را روی کنسول‌ها دریافت می‌کنم، اما بازی بر روی این پلتفرم‌ها همچنان مانند یک معجزه است.

در Bright Memory: Infinite، بازیکنان نقش مامور ویژه Shelia را بر عهده می‌گیرند تا رمز و راز باز شدن یک سیاه‌چاله در طول جشن‌های سال نو چینی را کشف کنند. Debuting تریلر جدیدی است که نبرد Bright Memory: Infinite را نشان می دهد که تیراندازی اول شخص و اکشن شمشیر را در بازی های اکشن ترکیب می کند.

با مانورهای آکروباتیک و قدرت های روانی خود، بازیکنان قادر خواهند بود دو سبک نبرد را برای رویارویی با سربازان و شیاطین مربوط به اساطیر چینی ترکیب کنند. این بازی همچنین دارای یک درخت مهارت کاملاً قابل باز شدن است که شامل قدرت‌ها و ارتقاءهای جدید است.

همچنین تایید شده است که هر نسخه کنسول Bright Memory: Infinite شامل تمام DLC های آرایشی از نسخه PC با بازی اصلی خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.