منو سایت

Breath of the Wild 2 ممکن است برای نینتندو سوییچ فعلی منتشر نشود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Breath of the Wild 2 ممکن است برای نینتندو سوییچ فعلی منتشر نشود

تحلیلگران بر این باورند که The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 که یکی از عناوین انحصاری کنسول نینتندو سوییچ است، ممکن است برای مدل فعلی عرضه نشود و به مدل Pro نیاز داشته باشد. تحلیلگران با بررسی تصاویر منتشر شده از بازی و ویدیوها به این نتیجه رسیدند که ادامه بازی افسانه ای Zelda به سخت افزار قدرتمندی نیاز دارد و این بازی ممکن است سنگین تر از حد انتظار کنسول فعلی نینتندو باشد.

طبق آخرین اخبار بازی و تحلیلگران گروه Digital Foundry، گرافیک Breath of the Wild 2 خارج از نینتندو سوییچ فعلی است. این گروه با بررسی ویدیوهای منتشر شده از بازی به جزئیات قابل توجهی دست یافت که علاقه مندان را از کیفیت بازی مطلع کرد. جان لاینمن، یکی از اعضای Digital Foundry گفت: تریلر جالب بود زیرا کیفیت تصویر بسیار خوب بود. من از اینکه دیدم تصویر در مقایسه با بازی اصلی چقدر واضح است شگفت زده شدم.

Battaglia، یکی دیگر از اعضای گروه، وارد جزئیات فنی شد و گفت که میزان ابرهای موجود در تصاویر فراتر از توان پردازشی سخت افزار فعلی نینتندو سوییچ است. او معتقد است که دوربین به نرمی و پویا و بدون معطلی حرکت می کند و نویز از توان این کنسول خارج است و حتی سخت افزار سری Xbox X نیز گاهی در تامین چنین کیفیتی دچار مشکل می شود. علاوه بر این، اعضای گروه اشاره کردند که تریلر بازی ممکن است در نینتندو سوییچ بعدی ضبط شده باشد و وضوح گرافیکی بالاتری انتخاب شده باشد.

بازی Breath of the Wild 2 Nintendo Switch

Breath of the Wild 2 را برای سوییچ جدید اجرا کنید؟

البته لازم به ذکر است که نینتندو هرگز رزولوشن ویدیوها را افزایش نمی دهد و مانند ناشران دیگر مانند یوبی سافت، تصاویر را با کیفیتی بهتر از محصول نهایی بازتولید نمی کند. البته فاصله دید در تصاویر دستکاری شده است و این در مورد Breath of the Wild صدق می کند. نینتندو هنوز در مورد تغییر پلتفرم به Breath of the Wild 2 اظهار نظری نکرده است و بعید است که بازی برای سوییچ فعلی منتشر نشود.

لازم به ذکر است که Zelda Brearth of the Wild در اصل برای کنسول Wii U ساخته شده و نسخه نهایی برای پورت سوییچ است. از این نظر، بهبود گرافیک نسبت به نسخه اول طبیعی است و بازی از تمام توان کنسول فعلی استفاده کرده است. عرضه Zelda جدید برای کنسول بعدی نینتندو غیرممکن نیست. در همین حال، شایعات زیادی در مورد Nintendo Switch Pro وجود دارد. اما نینتندو به شایعات پاسخی نداد و مدتی پیش از این کنسول رونمایی کرد.

Breath of the Wild 2 ممکن است برای نینتندو سوییچ فعلی منتشر نشود

نسخه جدید The Legend of Zelda معرفی شد [E3 2021]

به تعویق افتادن Breath of the Wild 2 تا بهار 2023 آخرین خبر رسمی این بازی است و استودیو همچنان به تولید آن ادامه می دهد. نظر شما چیه؟

منبع: IGN