منو سایت

Breath of the Wild 2 رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Breath of the Wild 2 رونمایی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، پیترو اوبالدی که در تیم سازنده جدیدترین سریال زلدا به عنوان صداپیشه ایتالیایی شخصیت Daruk حضور داشت، جزئیاتی از داستان The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 را فاش کرد.

یکی از کاربران وب سایت ResetEra به نام Alexander_Wand متوجه شده است که کانال یوتیوب Lega Hyrule که بر انتشار محتوای متمرکز بر سریال Zelda تمرکز دارد، با پترو اوبالدی مصاحبه کرده است. او در این مصاحبه گفت که او نه تنها صدای داروک را صدا کرده است، بلکه دیالوگ های سلف قهرمان گورون را نیز بیان کرده است.

Daruk در پایان Legend of Zelda: Barth F. Wilde کشته شد. به همین دلیل اشاره پیترو اوبالدی به صدای این شخصیت تعجب برانگیز است. همچنین حضور جد این شخصیت باعث شگفتی بسیاری از بازیکنان و طرفداران سری زلدا خواهد شد.

زمان در تاریخچه The Legend of Zelda: Breath of the Wild مهم است. بازی زمانی شروع می شود که شخصیت لینک از خواب 100 ساله بیدار می شود. در همین حال، قهرمان گانوندورف از فاجعه بزرگ ویران می شود. علاوه بر این، به دلیل چندین بار گذشته نگر، قبل از بیدار شدن رابطه با اتفاقات آشنا می شوید.

حضور پدربزرگ داروک در داستان Legend of Zelda: Barth of Wild 2 ممکن است به این معنا باشد که بار دیگر در قالب ارتباط به گذشته می رویم. برخی از طرفداران سریال Zelda حدس می‌زنند که قسمت‌هایی از گذشته به رویدادهایی می‌پردازند که 10000 سال پیش رخ داده‌اند. به عنوان مثال، ممکن است جد داروک یکی از رهبران وحش الهی بوده باشد.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 The Legend of Zelda: Beth of the Wild 2

Breath of the Wild 2 یکی از موردانتظارترین آثار نینتندو سوییچ است

نکته جالب در The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 این است که در تریلرهای او ارتباط با موهای بلندتر و ظاهر آسیب دیده به تصویر کشیده شده است. به همین دلیل برخی از بازیکنان معتقدند که این نسخه از نماد اتصال مربوط به گذشته است. این فرضیه همچنین لباس توگا را به عنوان پیوند توجیه می کند.

بازی های سری زلدا علاقه زیادی به مفهوم زمان دارند. حتی لینک به عنوان قهرمان این سریال با عنوان Hero of Time شناخته می شود. بنابراین جای تعجب نیست که این موضوع بیشتر و بیشتر در قالب داستان The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 استفاده می شود. برای اطمینان از این موضوع و دانستن نحوه استفاده از آن، باید تا انتشار Legend of صبر کنید. Zelda: Barth of Wild 2.

نینتندو از زمان معرفی جدیدترین سری Zelda در E3 در سال گذشته اطلاعات زیادی منتشر نکرده است. حتی زیرنویس کامل تریلر مقدماتی منتشر نشده است. Legend of Zelda: Barth of Wild 2 در ابتدا قرار بود امسال اکران شود. با این حال، نینتندو انتشار این اثر را تا مارس 2023 به تعویق انداخت.

رسانه ها و علاقه مندان مختلف به ارائه نظریه های مختلف و ترویج احتمالات مختلف ادامه خواهند داد. همه اینها تا زمان تایید رسمی در حد شایعه است. ما قبلاً با اطمینان می دانیم که The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 شامل تجهیزات و سلاح های جدیدی می شود.

نظر شما در مورد جزئیات لو رفته از داستان Legend of Zelda: Barth of Wilde 2 چیست؟ آیا از داستان گویی از گذشته استقبال می کنید؟ آیا فکر می کنید این بازی بتواند موفقیت سری قبلی زلدا را تکرار کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN