منو سایت

Borderlands 3 در فروشگاه Epic Games رایگان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Borderlands 3 در فروشگاه Epic Games رایگان است

Borderlands 3 در فروشگاه Epic Games رایگان است

همانطور که هفته گذشته در لیست ما از هر بازی رایگان Epic ذکر شد، هر زمان که “بازی رمز و راز” آزار دهنده باشد، همیشه بزرگ است. آخرین رایگان مرموز نیز از این قاعده مستثنی نیست. هفته آینده، هر کسی که یک حساب Epic Games رایگان داشته باشد می‌تواند ادعای بازی Borderlands 3 را داشته باشد. هنگامی که در کتابخانه شما قرار گرفت، بازی Gearbox booty shooter برای همیشه در اختیار شما خواهد بود. Borderlands 3 اولین بازی از چهار بازی رایگان است که در جریان فروش بزرگ Epic که به تازگی راه اندازی شده است، عرضه می شود.

FPS پر هرج و مرج و طنزآمیز که در سال 2019 با نظرات عمدتاً مثبت منتشر شد. او به لطف ساخت شخصیت متفاوت، طیف گسترده ای از سلاح ها و گیم پلی متنوع و داستان محکمی که داستان اصلی Borderlands را با سبک کامل می کرد، در بررسی Borderlands 3 برنده 8/10 شد.

با این حال، برای لذت بردن از Borderlands 3 نیازی به تجربه با بازی‌های قبلی Borderlands ندارید. این یک شوتر اول شخص سرگرم‌کننده و غارت‌آمیز است که مخصوصاً برای بازی‌های مشترک عالی است. اگرچه شما اغلب می توانید Borderlands 3 را در فروش با قیمت های ارزان پیدا کنید، برنده شدن رایگان غیرممکن است.

اگر مدتی است که ادعای بازی‌های رایگان از فروشگاه Epic Games دارید، احتمالاً به لطف Borderlands: The Handsome Collection، دو بازی دیگر Borderlands را در کتابخانه خود دارید. مجموعه در ماه می 2020 به طور مرموزی رایگان بود. دیگر اسرار رایگان قابل توجه دیگر در Epic در چند سال گذشته عبارتند از: Grand Theft Auto V، Civilization VI و Control.

هنگامی که Borderlands 3 را دریافت کردید، حتماً معاملات Epic Mega Sale را بررسی کنید. فروش مگا هر ساله در این زمان انجام می شود و فرصتی عالی برای تهیه بازی های رایانه ای ارزان قبل از فروش تابستانی استیم فراهم می کند.

برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس بوده اند که Steam Deck دریافت کنند، حتما باید Epic Games Launcher را روی آن نصب کنند. شما می‌توانید Borderlands 3 و سایر بازی‌های رایگان هفتگی و همچنین سایر بازی‌هایی را که در حین فروش Mega Steam Deck خریداری می‌کنید بازی کنید – البته تا زمانی که Steam Deck بتواند آنها را اجرا کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.