منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Bloodline: Heroes Of Lithas یک بازی RPG مبتنی بر کارت است که همه چیز در مورد Lineage است

Bloodline: Heroes Of Lithas یک بازی RPG مبتنی بر کارت است که همه چیز در مورد Lineage است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bloodline: Heroes Of Lithas یک بازی RPG مبتنی بر کارت است که همه چیز در مورد Lineage است

Bloodline: Heroes Of Lithas یک بازی RPG مبتنی بر کارت است که همه چیز در مورد Lineage است

در Bloodline: Heroes of Lithas، بازیکنان میراثی را در یک دنیای فانتزی خلق می‌کنند که در آن فرزندان شما توانایی‌هایی را به ارث می‌برند که قبل از آنها بود. هدف بازیکن در بازی تبدیل شدن به رهبر شهر نور، نگهبان عالی، در دنیای لیتاس است. این کار با گسترش نفوذ شما در نقاط مختلف شهر با کمک فرزندان خود و فرزندان قهرمانان شما انجام می شود.

Lithas مملو از موجودات و نژادهای منحصر به فرد است که شما می توانید تحت تأثیر قرار دهید تا در هنگام ازدواج و رشد در طول نسل ها، قهرمانان و متحدان شما باشند. توسعه دهنده و ناشر Goat Games فاش کرده است که Dragonborn، Dark Elves و Lycans وجود خواهند داشت، اما به نظر می رسد که نژادهای دیگری مانند مرد استاندارد شما نیز وجود خواهند داشت. در زیر می توانید تریلر اختصاصی فیلم Bloodline را تماشا کنید.

در حال پخش: Bloodline: Heroes Of Lithas یک بازی برای کنترل میراث شما است

گالری

در حال حاضر مشخص نیست که این بازی چگونه کار می کند، اما به عنوان یک RPG مبتنی بر کارت توصیف می شود. فرصت‌هایی برای حل مناقشات از طریق دیپلماسی وجود خواهد داشت، اما اغلب مجبور خواهید بود با قهرمانان جمع‌آوری شده خود مبارزه کنید. قدرتمندترین قهرمانان شما می توانند ازدواج کنند تا فرزندانی داشته باشند که توانایی های والدین خود را به اشتراک بگذارند. به این ترتیب به جای جمع آوری آنها از یک جعبه غارت، قدرتمندترین قهرمانان خود را به دست خواهید آورد.

Bloodline: Heroes of Lithas توسط ناشر چینی Goat Games منتشر شده است که بازی موبایل موفق War and Magic را ساخته است. Bloodline به عنوان یک عنوان رایگان برای موبایل در تاریخ 23 ژوئن برای iOS و اندروید در دسترس خواهد بود، اما می توانید برای پیش ثبت نام بازی از اینجا اقدام کنید.

این تنها تجربه امسال با گیم پلی مبتنی بر توانایی های بین نسلی نخواهد بود. می توانید با دنبال کردن لینک، بررسی بازی Rogue Legacy II را بخوانید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.