منو سایت

Bilbili’s Artery Gear: Fusion یک بازی موبایلی مبتنی بر نوبت گاچا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bilbili's Artery Gear: Fusion یک بازی موبایلی مبتنی بر نوبت گاچا است

Bilbili's Artery Gear: Fusion یک بازی موبایلی مبتنی بر نوبت گاچا است

Bilibili به گسترش امپراتوری چند رسانه ای خود با یک بازی موبایل جدید ادامه می دهد: Artery Gear: Fusion. این یک بازی گاچا است که شامل جن به سبک چیبی، “دختران مکانیکی” به عنوان واحدهای رزمی، مبارزات نوبتی و در یک نگاه تریلر – بسیاری از جلوه های VFX است.

Artery Gear: Fusion از نظر زیبایی شناسی مانند ترکیبی از بازی های موبایل محبوب مانند Honkai Impact و Arknights است. اما ظاهر بازی با این دو بسیار متفاوت است. نزدیکترین مقایسه احتمالاً Epic Seven است، یک RPG مبتنی بر نوبت موبایل از Smilegate.

Artery Gear با پنج کلاس مختلف خلبان خز راه اندازی خواهد شد. در مورد داستان، بازیکن ارتشی از نیروهای مکانیکی به نام Artery Gears (به اختصار AG) می سازد تا نیروهای شیطانی معروف به عروسک را شکست دهد. بیش از 100 AG برای انتخاب وجود دارد.

در زمینه بازی، Bilibili احتمالاً بیشتر به عنوان ناشر چینی Fate / Grand Order و Azur Lane شناخته می شود. بازار ویژه این شرکت در صنعت بازی همیشه پلتفرم های موبایل بوده است.

اما در ابتدا Bilibili به عنوان یک وب سایت میزبانی ویدیو مانند YouTube شروع به کار کرد. (افراد قدیمی مثل من احتمالاً به یاد خواهند داشت که سایت به شدت از نیکو نیکو دوگا الهام گرفته شده و توسط هاتسونه میکو خاطره انگیز است.) او بعداً شروع به تولید برنامه های انیمیشن اصلی کرد و حتی کمیک های وب منتشر کرد.

Bilibili در طول سال ها به سرعت رشد کرده است و جالب است که ببینیم Bilibili چگونه در زمینه بازی گسترش می یابد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.