منو سایت

Battlefield Mobile در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Battlefield Mobile در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد

Electronic Arts مدتی است که در حالت آزمایشی قرار دارد موبایل میدان جنگ بر اساس گزارشی جدید، مقدمات عرضه این بازی موبایل در اوایل سال ۲۰۲۳ در حال انجام است. گزارش فصلی الکترونیک آرتز برای سال 2022 سرنخ هایی از بازی Battlefield Mobile ارائه می دهد. بازی موبایل سطح اول Electronic Arts اوایل سال آینده تجربه بازی Battlefield را برای تلفن های همراه اندروید و آیفون ارائه می دهد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، EA در سال جاری تنها نسخه های آزمایشی بازی Battlefield Mobile را عرضه خواهد کرد و به تست و تست آن ادامه خواهد داد. اندرو ویلسون، مدیرعامل Electronic Arts در یک نشست اخیر گفت: «اکنون می‌خواهیم آزمایش بازی را تا پایان ماه مه ادامه دهیم و سپس ببینیم اعداد چقدر هستند. این احتمال وجود دارد که ما برای عرضه بازی در پایان سال و عرضه جهانی آن در ابتدای سال آینده آماده شویم.

در حالی که فاصله زیادی بین سال های مالی 2023 و 2023 وجود دارد. عرضه بازی ممکن است تا نیمه اول سال طول بکشد. مدیرعامل EA اضافه کرد که عرضه این بازی در سال جاری می تواند پتانسیل بازی را از بین ببرد و آنها می خواهند که بازی روند انتشار محدودی را طی کند و سپس نسخه های بتا به تعادل برسد. او گفت که Battlefield Mobile را تجربه کرده است و می تواند بگوید که در مورد پتانسیل آن هیجان زده است.

راه اندازی Battlefield Mobile Battlefield Mobile

بتلفیلد موبایل سال آینده

افرادی که منتظر عرضه Battlefield Mobile در سراسر جهان هستند. بهتر است کمی بیشتر صبر کنید. هنوز راه زیادی تا سال 2023 باقی مانده است و توسعه دهنده ترجیح می دهد نسخه های بتا بیشتری منتشر کند. لازم به ذکر است که نسخه بتای جدید بازی برای پایان اردیبهشت ماه برنامه ریزی شده است و نحوه شرکت در آن توسط استودیو Industrial Toys اعلام شده است. این بازی به صورت محدود منتشر شده و در نتیجه به دلیل زمان و شرایط ثبت نام، دانلود آن محدود به چند کشور خواهد بود.

مدیرعامل الکترونیک آرتز به بازی Battlefield Mobile اشاره کرد و با توجه به اینکه کیفیت بصری و گیم پلی آن هنوز نهایی نشده است، اشاره کرد. فقط پتانسیل آن ستایش می شود. در نسخه‌های بعدی شاهد پیشرفت‌هایی در بازی خواهیم بود. کیفیت Battlefield Mobile چندی پیش مورد انتقاد گیمرها قرار گرفت. این تنها بازی موبایلی نیست که توسط EA ساخته شده است و Apex Legends Mobile نیز در حال آماده سازی برای انتشار است.

شرکت های دیگری از جمله یوبی سافت بازی های موبایلی را معرفی کرده اند. بازی Rainbow Six Mobile چندی پیش معرفی شد و نسخه آزمایشی آن در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. معرفی رسمی Call of Duty Warzon Mobile نیز هفته گذشته انجام شد. با توجه به تعداد زیاد بازی ها، امکان تاخیر در عرضه Battlefield Mobile وجود دارد.

منبع: GamingOnPhone