منو سایت

Battle Royale به عنوان یک داستان سوم شخص Off The Grid ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Battle Royale به عنوان یک داستان سوم شخص Off The Grid ارائه شد

استودیوی گونزیلا گیمز بازی درجه یک بتل رویال را با دوربین ثالث که بر روی جنبه روایی تمرکز دارد و با موتور Unreal Engine 5 ساخته شده است، معرفی کرده است. آفلاین این بازی در سال 2023 به عنوان یک شوتر شخص ثالث برای پلی استیشن 5، سری ایکس باکس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد بازی های شبکه ای بدانید. با بازی پارسی همراه باشید.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Off The Grid در دنیایی دور و خیالی روایت می شود و سبک بازی شبیه به شوترهای سایبرپانک است. جنبه روایی بازی توسط نیل بلومکمپ و ریچارد مورگان ساخته شد و اولیویه هنری، کهنه کار بازی های ویدیویی و نویسنده بازی Assassin’s Creed، بخش تاریخ بازی را کارگردانی کرد تا یک اثر بتل رویال دیگر را زنده کند. گیم پلی بازی کمی با دیگر عناوین متفاوت است و استودیو ایده های جدیدی را به این سبک تزریق کرده است.

گیم پلی آفلاین به این صورت است که هر بار که 150 بازیکن وارد محیط بازی می شوند و حالت های مختلف مانند PvP و PvE با یک سری مراحل در داستان در نظر گرفته می شود، بازیکنان باید هر بار به اهداف مورد نظر برسند. بازیکنان می توانند جنبه های داستان و مراحل را کنترل کنند و تصمیمات گرفته شده بر بازی و سایر بازیکنان تأثیر می گذارد. هسته اصلی بازی به گونه ای طراحی شده است که هر بازیکن بتواند بر جنبه روایی تأثیر بگذارد و هر بار بازی متفاوتی را تماشا کند.

بازی Battle Royale The Grid

گیم پلی شبکه ای

وجود اشیاء مختلف به بازیکنان این امکان را می دهد که آنها را با بازیکنان دیگر مبادله کنند و همچنین تجربیات شخصی برای خود ایجاد کنند. هدف بازی از بین بردن مرز بین قهرمان و شیطان است و بازیکنان می توانند درک بهتری از نبردهای آینده بین نیروهای جدید به دست آورند. کارگردان بازی در یک بیانیه مطبوعاتی نوشت که هدف این بازی نه تنها بهبود سبک بتل رویال، بلکه افزودن قابلیت توسعه عمیق و معنادار بازیکنان است.

دنیای بازی Off The Grid به طرق مختلف در حال تغییر است و این آزادی عمل در کنار روند بتل رویال و داستان سرایی، بازی را به یک هدف بزرگ تبدیل کرده است. هدف کلی بازی های بتل رویال فعلی یکسان است. اما این بازی می تواند عمق بیشتری به این سبک ببخشد و در کنار جلوه های بصری زیبا و فضای سایبرپانک بی نظیر، به یکی از مهم ترین بازی های این سبک در سال های اخیر تبدیل شود. سازنده با انتشار تیزر کوتاهی از بازی، بخشی از این روند را به نمایش گذاشته است که پیشنهاد می کنیم تماشا کنید.

Battle Royale به عنوان یک داستان سوم شخص Off The Grid ارائه شد

تریلر بازی Battle Royale Off The Grid منتشر شد

Off The Grid یکی از تجربیات جدیدی است که توسط Unreal Engine 5 توسعه داده می شود و سال آینده به طور انحصاری برای پلی استیشن 5، سری ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gematsu