منو سایت

Battle Pass for Fortnite, Chapter 3, Season 2: Dr. Strange, New Heroes و غیره

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Battle Pass for Fortnite, Chapter 3, Season 2: Dr. Strange, New Heroes و غیره

فصل 2 فورتنایت اینجاست و در میان بسیاری از مکانیک‌ها، سلاح‌ها و موارد دیگر، به این معنی است که یک پاس جنگی کاملاً جدید برای تعقیب وجود دارد. با ده‌ها جوایز آرایشی، V-Bucks و پاداش باز کردن قفل برای بازیکنانی که سطح 100 را پشت سر گذاشته‌اند، در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آنچه در نبرد پاس فصل 2 Fortnite وجود دارد، از جمله شخصیت‌های مارول، دکتر استرنج، پروولر و غیره بدانید.

Battle Pass برای Fortnite، فصل 3، فصل 2

سیستم Battle Stars برای چهارمین فصل متوالی خود در فصل 2 فورتنایت بازگشته است. این بدان معنی است که به جای اینکه به صورت خطی برای باز کردن قفل همه جوایز در پاس نبرد، کنترل بیشتری روی مواردی که ابتدا دریافت می کنید خواهید داشت. جوایز 100 سطح اول به 10 صفحه و چندین جایزه آرایشی یا ارزی در هر صفحه تقسیم می شود.

هر سطحی که قفل آن را باز می‌کنید به شما ستاره‌های نبرد می‌دهد و با آن‌ها می‌توانید در تمام صفحاتی که قفل را باز می‌کنید، قفل پاداش‌ها را باز کنید. صفحات زیر پس از تکمیل تعداد مورد نیاز باز می‌شوند، بنابراین در برخی موارد می‌توانید از چند جایزه صرفنظر کنید و اگر موردی که واقعاً می‌خواهید بعداً در پاس نبرد پیدا شد، می‌توانید به صفحه جدیدی بروید.

دکتر استرنج آخرین موردی است که در صورت باز کردن قفل تمام صفحات پشت سر هم در صفحه آخر دریافت خواهید کرد، در حالی که همگروه مارول او، پرولر، پوسته میان فصل این فصل است – که چند هفته بعد قفل آن باز خواهد شد. چالش های آن در بازی موجود می شود.

بازیگران ماموریت‌های جنگی شامل حداقل یک عضو از The Seven و یک IO Brute آشنا به همراه شخصیت‌های سنگین‌دست دیگری هستند که بدون شک در این فصل با آنها آشنا خواهیم شد.

Battle Heroes – Fortnite Season 2

سمت چپ: The Origin، Tsuki 2.0، Kiara KO، Doctor Strange، The Imagined، Prowler، Gunnar و Erisa
سمت چپ: The Origin، Tsuki 2.0، Kiara KO، Doctor Strange، The Imagined، Prowler، Gunnar و Erisa
  • تسوکی 2.0
  • گونار
  • خیالی
  • کیارا کو
  • منبع
  • اریسا
  • دکتر استرنج
  • پروولر

Tsuki 2.0 یک نسخه بازطراحی شده از چرم آیتم است و در صورت خرید پاس نبرد فورا قفل آن باز می شود. همه شخصیت‌ها شامل سبک‌های اضافی و مجموعه‌ای از لوازم جانبی هستند، مانند زرق و برق در پشت، احساسات و موارد دیگر. برای مشاهده هر یک از جوایز پاس رزمی در این فصل، گالری زیر را بررسی کنید.

گالری

تمامی پاس های نبرد فصل 2 فورتنایت آنلاک هستند

برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل 2 فورتنایت، حتما بررسی فصل ما را بررسی کنید و به سلاح های جدید و بدون آب شیرجه بزنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.