منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • Battle Pass برای Fortnite، فصل 3، فصل 3: دارث ویدر، ایندیانا جونز و غیره.

Battle Pass برای Fortnite، فصل 3، فصل 3: دارث ویدر، ایندیانا جونز و غیره.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Battle Pass برای Fortnite، فصل 3، فصل 3: دارث ویدر، ایندیانا جونز و غیره.

فصل 3 فصل 3 فورتنایت از راه رسیده است و با آن یک نبرد پاس جدید پر از جوایز ارائه می شود. پوسته های جدید، V-Bucks، احساسات جدید و خیلی چیزهای دیگر در انتظار بازگشایی هستند، که به بازیکنان دلایل زیادی برای بازگشت به جزیره می دهد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد فصل 3 Fortnite بدانید، از دارث ویدر گرفته تا ایندیانا جونز و هر آنچه در این بین دارید.

Battle Pass برای Fortnite، فصل 3، فصل 3

Battle Stars دوباره ارز مورد استفاده برای باز کردن جوایز در پاس نبرد است که برای پنجمین فصل متوالی باز می گردد. به جای باز کردن قفل لیست از پیش تعریف شده جوایز یک به یک، بازیکنان آژانسی دارند که در آن می خواهند قفل جوایز را باز کنند. مانند همیشه، اگر می‌خواهید از سطح اول شروع کنید، می‌توانید پاس نبرد را با 950 V-Bucks خریداری کنید، یا می‌توانید یک گذرنامه جنگی پیشرفته برای 2800 V-Bucks دریافت کنید، که شما را از سطح 25 شروع می‌کند و بلافاصله به شما جایزه می‌دهد. از Battle Stars برای خرج کردن بلافاصله.

در حال پخش: تریلر بازی فورتنایت، فصل 3، فصل 3

100 سطح اول جوایز به 10 صفحه تقسیم می شوند و با خرید جوایز بیشتر با Battle Stars، صفحات پاداش بیشتری باز می شوند. تراز کردن پاس نبرد پنج ستاره در هر سطح کسب می کند و این ستاره ها را می توان در هر صفحه باز شده استفاده کرد. اگر در صفحه 3 جایزه بزرگی وجود دارد که می خواهید، می توانید به محض باز شدن قفل آن را دریافت کنید … حتی اگر صفحه 2 هنوز تمام نشده باشد – اگرچه هر صفحه یک مورد قفل شده دارد تا زمانی که بقیه آن را تمام کنید. صفحه.

آخرین بازگشایی نبرد پاس برای فصل 3، دارث ویدر، معروف ترین شرور در جنگ ستارگان است. یکی دیگر از چهره های LucasFilm – ایندیانا جونز – پوست در میانه فصل است، بنابراین باید چند هفته صبر کنید تا بتوانید این باستان شناس بزرگ را برای خود به ارمغان بیاورید.

پاس نبرد همچنین شامل یک پوسته اکشن فیگور با قطعاتی است که می‌توان با اسنپ کوئست‌ها – چیپ‌های Omni در فصل دوم – و همچنین چندین چهره جدید که مطمئناً در مهمانی‌های فصلی Na اطلاعات بیشتری در مورد آنها خواهیم آموخت.

چپ: دارث ویدر، آیوی، سابینا، مالیک (چمباتمه زدن)، استورم فارر، اسنیپ، آدیرا، ایندیانا جونز
چپ: دارث ویدر، آیوی، سابینا، مالیک (چمباتمه زدن)، استورم فارر، اسنیپ، آدیرا، ایندیانا جونز

Battle Heroes – Fortnite Season 3

همانطور که مدت ها بود، هشت شخصیت در میدان نبرد در این فصل حضور دارند، از جمله شش شخصیت اصلی Epic و دو شخصیت بزرگ LucasFilm که طرفداران سال ها در جستجوی آنها بودند. در اینجا لیست کامل قهرمانان و تبهکاران جدید آمده است.

 • ایوی
 • کلیک
 • آدیرا
 • طوفان ساز
 • مالک
 • سابینا
 • دارث ویدر
 • ایندیانا جونز

با ما همراه باشید، زیرا ما یک گالری کامل از تصاویر تمام 100 جایزه در پاس نبرد را به شما ارائه خواهیم داد. Evie یک پوسته کاملاً جدید است که اولین کسی است که در نبرد پاس این فصل باز می شود. هر پوسته دارای تعدادی جوایز مضمون برای باز کردن است، از جمله زرق و برق در پشت، احساسات و موارد دیگر. برای اطلاعات بیشتر، در بررسی فصل 3 Fortnite ما چه چیزهای جدیدی وجود دارد، و همچنین یک نمای کلی از همه سلاح‌های جدید، بازگشتی و بدون سفارش و تغییرات نقشه فصل 3 را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.