منو سایت

Basim در Assassin’s Creed Mirage مشکلات روانی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Basim در Assassin's Creed Mirage مشکلات روانی دارد

بر اساس آخرین اخبار بازی، مدیر هنری جدیدترین اثر سری Assassin’s Creed اعلام کرد که شخصیت باسیم در بازی Assassin’s Creed Mirage (Assassin’s Creed Mirage) از مشکلات روحی رنج می برد.

Assassin’s Creed Mirage سیزدهمین بازی اصلی از سری Assassin’s Creed است که سال آینده عرضه خواهد شد. این اثر که در بغداد قرن نهم می گذرد، داستان تبدیل باسیم از یک دزد خیابانی به یکی از اعضای اصلی گروه برادری قاتلان و تلاش های او برای مقابله با فرقه تمپلارها را روایت می کند. روشن یکی دیگر از شخصیت های مهم بازی Assassin’s Creed Mirage است که استاد Basim به حساب می آید. شهره آغداشلو بازیگر سریال 24 و فیلم Star Trek Beyond صداپیشگی این شخصیت را بر عهده دارد. یوبی سافت در قالب Assassin’s Creed Mirage قصد دارد سری Assassin’s Creed را به ریشه های خود بازگرداند و به جای عناصر نقش آفرینی بر روی مواردی مانند مخفی کاری، پارکور و ترور شخصیت تمرکز کند.

باسیم شخصیت جدیدی نیست و قبلا در Assassin’s Creed: Valhalla به عنوان یکی از همراهان ایوار معرفی شده است. اما شخصیت اصلی بودن باعث می شود با آن شخصیت بیشتر آشنا شویم. سارا بولی، کارگردان داستان Assassin’s Creed Mirage قبلا در مورد چگونگی الهام گرفتن این بازی از عناصر فولکلور عربی و اسلامی صحبت کرده است. اما اکنون ژان لوک سالا، مدیر هنری Assassin’s Creed Mirage جزئیات بیشتری از شخصیت باسیم را فاش کرده است. به گفته وی، قهرمان سری جدید Assassin’s Creed با مشکلات روحی دست و پنجه نرم می کند.

ژان لوک سالا در مصاحبه با کانال یوتیوب Access the Animus توضیح داد: “در ابتدا، بسیم بیش از حد اعتماد به نفس دارد. او کمی بی ادب است. باسیم یک دزد خیابانی و جنایتکار است. با رشد مهارت هایش متوجه می شود که مسائل ذهنی دارد و در مورد هویت خود تردید دارد. داستان حول درگیری شخصی و مشکلات روحی او می چرخد. زندگی سیم در طول بازی پیچیده خواهد شد.

بازی بی سیم Assassin's Creed Mirage

سراب تجربه ای شبیه به آثار اصلی است قاتلان عقیده هدایا

علاوه بر جزئیات مشخصات سیم، مدیر هنری Assassin’s Creed، Mirage، برخی از اصول کلیدی را برای قسمت بعدی سری Assassin’s Creed توضیح داد. بر این اساس مجموعه مذکور از این پس بیشتر به بعد تاریخی می پردازد و کمتر به بعد اسطوره ای می پردازد. به گفته ژان لوک سالا، یوبی سافت قصد دارد اصول سری Assassin’s Creed و بخش هایی که بازیکنان دوست دارند را حفظ و تکرار کند.

بعد از بازی Assassin’s Creed Mirage، چندین اثر جدید از سری Assassin’s Creed در قالب پلتفرمر Assassin’s Creed Infinity ارائه می شود. هر کدام از این آثار از نظر زمان و مکان، سبک و ویژگی های بازی شرایط خاص خود را خواهند داشت. Assassin’s Creed: Codename Red در ژاپن فئودال اتفاق خواهد افتاد. در همین حال، بازی Assassin’s Creed: Codename Hexe امپراتوری روم مقدس در قرن شانزدهم را به تصویر می کشد. همچنین شاهد بازگشت حالت های چند نفره در قالب Assassin’s Creed Infinity خواهیم بود.

نظر شما در مورد وجود مشکلات روحی در شخصیت باسیم در بازی Assassin’s Creed Mirage چیست؟ آیا این باعث بهبود داستان این اثر می شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PCGamesN