منو سایت

Bandai Namco بابت مشکلات بازی Elden Ring عذرخواهی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bandai Namco بابت مشکلات بازی Elden Ring عذرخواهی می کند

پس از انتشار گزارش های مختلف از مشکلات بازی Elden Ring; Bandai Namco به عنوان ناشر بازی، رسما از بازیکنان و افرادی که نتوانستند از این بازی جان سالم به در ببرند عذرخواهی کرد. عملکرد نسخه کامپیوتری Alden Ring رضایت بخش نیست و کاهش پرسنل و تعطیلی بی دلیل بازی از جمله مشکلاتی است که بسیاری از افراد گزارش می دهند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، ناشر از بازیکنان عذرخواهی کرده و قول داده است که در اسرع وقت مشکلات را برطرف کند.

شرکت Namco در وب سایت خود به بررسی وضعیت فعلی بازی Alden Ring می پردازد و می نویسد که از مشکلات فعلی آگاه است و می داند که مشکلات باعث بهبود وضعیت نشده است. ناشر به خاطر بازیکنان و افراد مشکل دار بازی حلقه الدن جنگیدند؛ متاسفم. گروه Namco از بازیکنان خواست تا زمان انتشار آپدیت منتظر بمانند و پیشاپیش از صبر و استقامت آنها تشکر کردند.

بزرگترین گلایه و انتقاد از بازی آلدن رینگ مشکل افتادن فریم نسخه پی سی است. بازرسی فنی دیجیتالی ریخته گری نشان داد که بازی قادر به ارائه 60 فریم ثابت نیست و تعداد فریم ها مدام در حال کاهش است. تعدادی از منتقدان نوشته اند که آنها با مشکلات مختلفی از جمله شکست مواجه شده اند و مشکلاتی وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود. کاربران استیم به دلیل مشکلات موجود چند امتیاز به بازی داده اند و این اثر در حال حاضر نتیجه خوبی روی استیم نیست. این در حالی است که الدن رینگ به طور گسترده مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. در نمرات و نقدهای Elden Ring، نتایج شگفت انگیز این اثر جهان باز را مورد بحث قرار دادیم.

مشکلات بازی Elden Ring

مشکلات بازی Elden Ring

مشکلات مشابهی با نسخه کنسول وجود داشت. اما به روز رسانی روز اول بسیاری از آنها را برطرف کرد. این استودیو هیچ به روز رسانی برای تنظیم نسخه PC منتشر نکرده است و در حال حاضر از بازیکنان می خواهد که صبور باشند. بررسی نظرات ارسال شده در صفحه Steam Alden Ring عمق مشکلات بازی را آشکار می کند. یکی از کاربران نوشته است که اگرچه بازی روی کارت گرافیک RTX 3080 و وضوح 1080 اجرا می شود، اما هنوز نمی تواند 60 فریم ثابت داشته باشد. یکی دیگر می نویسد که در دو ساعت اول بازی چهار بار کرش کرد و از مانیتورهای عریض پشتیبانی نمی شود.

Bandai Namco با آگاهی از مشکلات موجود در بازی Elden Ring قول داد که در اسرع وقت آنها را بهبود ببخشد: «ما در تلاش هستیم تا بازی را بهبود ببخشیم تا بازیکنان بتوانند به راحتی بازی کنند.» علاوه بر این، ناشر نوشت که به روز رسانی درایور کارت گرافیک می تواند مشکلات را حل کند. انویدیا به تازگی آپدیتی منتشر کرده است که سیستم های بازی را برای بازی Alden Ring آماده می کند. ناشر بازی در ادامه به موضوع حساسیت ماوس و همچنین سیستم ضد کلاهبرداری و البته ذخیره سازی نامناسب بازی روی کنسول PS5 پرداخت و گفت که این مشکلات به زودی برطرف خواهد شد. راهنمای عیب یابی اتصال کنترلر بازی Elden Ring را ببینید.

منبع: IGN