منو سایت

Assassin’s Creed Origins را به صورت رایگان تجربه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed Origins را به صورت رایگان تجربه کنید

طبق جدیدترین اخبار بازی، یوبی سافت به شما این فرصت را داده است تا در روزهای آینده بازی Assassin’s Creed Origins را به صورت رایگان بر روی تمامی پلتفرم ها امتحان کنید.

اگر هنوز Assassin’s Creed Origins را امتحان نکرده اید و در مورد ویژگی های آن شک دارید، می توانید از این گزینه استفاده کنید. به لطف اقدام شرکت یوبی سافت، تا روز دوشنبه مصادف با 20 ژوئن (30 خرداد) می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای بازی Assassin’s Creed Origins را دانلود و تجربه کنید.

یوبی سافت به تازگی آپدیت نسل نهم بازی Assassin’s Creed Origins را منتشر کرده است که به شما امکان می دهد این افکت را روی پلی استیشن 5، ایکس باکس اس و ایکس باکس ایکس با سرعت 60 فریم بر ثانیه تجربه کنید. متاسفانه بازی از رزولوشن 4K در کنسول های ذکر شده پشتیبانی نمی کند. با این حال، می‌توانید Assassin’s Creed Origins را با وضوح متوسط ​​1700p تا 1800p مشابه کنسول Xbox One X بازی کنید.

یوبی سافت محتوای متنوعی را برای Assassin’s Creed Origins در قالب Sinpas منتشر کرده است که تجربیات جدیدی را ارائه می دهد. همچنین در قالب تور کشف این اثر می توانید با ساختمان های مصر و نحوه زندگی مصریان باستان بیشتر آشنا شوید.

Assassin's Creed Origins رایگان Assassin's Creed Origins

10 میلیون نسخهی Assassin’s Creed Origins فروخته شد

Assassin’s Creed Origins در سال 2017 به عنوان دهمین اثر اصلی از سری Assassin’s Creed منتشر شد. این اثر که در مصر باستان واقع شده است، ریشه درگیری هزار ساله بین پنهان (پیشگامان برادری قاتلین) و Order of the Ancients (پیشگامان نظم تمپلارها) را در قالب ماجراهای یک طرفدار به نام دنبال می کند. بایک و همسرش در این میان، قسمت مدرن Assassin’s Creed Origins تلاش های لیلا حسن برای کشف رازهای فرقه Assassins را نشان می دهد.

یوبی سافت اخیرا پانزدهمین سالگرد سری Assassin’s Creed را با معرفی رژیمی تقلبی برای Assassin’s Creed Valhalla جشن گرفت. این حالت که به عنوان Forgotten Saga شناخته می شود، بازیکنان را به Niffelheim می آورد و چالش های مختلفی را ارائه می دهد.

نظر شما در مورد تجربه رایگان Assassin’s Creed Origins چیست؟ آیا قصد دارید از این فرصت استفاده کنید؟ به نظر شما حالت Assassin’s Creed’s Rug Light چقدر سرگرم کننده خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt