منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Assassin’s Creed Infinity: همه چیزهایی که در مورد بازی خدماتی Ubisoft آینده می دانیم

Assassin’s Creed Infinity: همه چیزهایی که در مورد بازی خدماتی Ubisoft آینده می دانیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed Infinity: همه چیزهایی که در مورد بازی خدماتی Ubisoft آینده می دانیم

طبق شایعات پیش از تایید در یک پست وبلاگ یوبی سافت، Assassin’s Creed Infinity یک بازی خدماتی آینده با چندین بازی در یک بسته است. این یک انحراف بزرگ برای فرنچایز Assassin’s Creed است، که عمدتاً مجموعه‌ای از بازی‌های فردی است که به طور جدی مکان و محیطی را بررسی می‌کنند. در زیر همه چیزهایی را که در مورد Infinity می دانیم جمع آوری کرده ایم تا به جشنواره بازی تابستانی و همه رویدادهای تابستانی Not-E3 می رویم.

با توجه به اینکه Infinity چقدر زود ساخته شده بود، ما چیز زیادی در مورد بازی نمی دانیم، فراتر از کدام استودیوها پشت آن هستند و یوبی سافت امیدوار است این بازی روزی چه چیزی باشد. اما، صادقانه بگویم، تا زمانی که یوبی‌سافت توصیه‌ام را بپذیرد که Assassin’s Creed باید با تنظیمات آینده‌اش کوچک‌تر باشد، در نهایت از هر چیزی که به نظر می‌رسد راضی خواهم بود.

Сега свири: Assassin’s Creed Infinity звучи изтощително

Дата на излизане

Все още не знаем кога Infinity ще излезе. Репортерът на Bloomberg Джейсън Шрайер каза, че Infinity няма да излезе до 2024 г. най-ранните. Като се има предвид, че Ubisoft обикновено разкрива нова игра на Assassin’s Creed годината преди или след пускането й, това означава, че може да не научим нищо ново за Infinity до 2023 г.

Ако чуем нещо официално за Assassin’s Creed това лято, е много по-вероятно да получим новини за по-малката игра на Assassin’s Creed за Basim Ibn Ishak от Valhalla, която според съобщенията ще върне поредицата към нейните по-социални корени, основани на стелт. С доклади, посочващи дата на пускане още тази година, се очаква да бъде на първо място.

Това, което знаем

Infinity е текущото име за място за предстояща игра на Assassin’s Creed, която ще включва множество локали и исторически периоди и ще се развива с течение на времето. Множество игри се пакетират заедно, като всяка има потенциал да играе по различен начин и да използва своя собствена уникална механика и настройки.

“[Assassin’s Creed Infinity] یک بازی رایگان نخواهد بود [game]”، مدیر عامل یوبی سافت، ایو گیوم، در اکتبر 2021 گفت. این بازی دارای عناصر روایی زیادی در خود خواهد بود. این یک بازی بسیار نوآورانه خواهد بود، اما همان چیزی را که بازیکنان در تمام بازی‌های دیگر Assassin’s Creed دارند، خواهد داشت، تمام عناصری را که از ابتدا دوست دارند… بنابراین این یک بازی بزرگ خواهد بود. اما با عناصر زیادی که قبلاً در بازی‌هایی که در گذشته منتشر کرده‌ایم وجود دارد.”

در Assassin's Creed Unity می‌توانیم ببینیم که Abstergo نسخه خاص خود را از Assassin's Creed Infinity به نام Helix توسعه داده است.
در Assassin’s Creed Unity می‌توانیم ببینیم که Abstergo نسخه خاص خود را از Assassin’s Creed Infinity به نام Helix توسعه داده است.

Infinity در یک ساختار جدید بین استودیویی بین Ubisoft Montreal و Ubisoft Quebec در حال توسعه است. در رابطه با Assassin’s Creed، مونترال قبلا روی بازی اصلی II، Brotherhood، Revelations، III، IV: Black Flag، Unity، Origins و Valhalla کار کرده است. در همین حال، کبک در حال کار بر روی Syndicate و Odyssey است.

همچنین لازم به ذکر است که داربی مک دویت، کارگردان روایت Assassin’s Creed در نوامبر 2021 به یوبی سافت بازگشت. این فیلمنامه نویس نقش مهمی در شکل دادن به دانش پشت سری طولانی مدت داشت و بنابراین احتمالاً برای کار بر روی Infinity استفاده خواهد شد. با این حال، نه یوبی‌سافت و نه مک‌دویت تأیید نکرده‌اند که آیا این موضوع وجود دارد یا خیر.

بستر، زمینه

یوبی سافت هنوز پلتفرم های راه اندازی Infinity را اعلام نکرده است. همانطور که گزارش شده است که در سال 2024 یا بعد از آن عرضه می شود، احتمال زیادی وجود دارد که Xbox One، PS4 و Switch را از دست بدهد. ما فرض می کنیم که بازی برای Xbox Series X | S، PS5 و PC عرضه خواهد شد.

ویژگی های سیستم کامپیوتری

ما هنوز از مشخصات سیستم کامپیوتری Infinity اطلاعی نداریم.

تریلرها

یوبی‌سافت هیچ تریلر سینمایی یا گیم‌پلی برای Infinity منتشر نکرده است، که با توجه به اینکه بازی تا زمان عرضه چقدر فاصله دارد، منطقی است.

جزئیات چند نفره

ما هنوز نمی دانیم که آیا Infinity حالت های چند نفره را شامل می شود یا خیر، اما با توجه به اینکه Assassin’s Creed قبلاً انگشتان خود را به دو روش مختلف وارد چند نفره آنلاین کرده است، امکان پذیر است و هر دو عالی بودند.

روش اول در Brotherhood معرفی شد و در مکاشفه III و IV تکرار شد: پرچم سیاه. این یک حالت چند نفره مسابقه ای بود که باعث می شد شما بازیکنان دیگر را هدف بگیرید یا بکشید، در حالی که تمام تلاش خود را می کنید تا وانمود کنید که یک NPC معمولی در میان جمعیت هستید و از بیرون رانده شدن خود به خود جلوگیری کنید.

با Unity، Assassin’s Creed با چند نفره همکاری می‌کند. در این حالت، شما و حداکثر سه دوست باید ماموریت‌های سخت ترور یا حمله را انجام دهید، و با همکاری یکدیگر کار را در سریع‌ترین زمان ممکن و مخفیانه به پایان برسانید – اگر خوب انجام دهید، قفل سلاح‌ها و زره‌های جدید را باز می‌کنید تا قهرمان خود در هر دو مورد تخصص پیدا کنید. کمپین تک نفره و حالت چند نفره.

با توجه به محبوبیت هر دو حالت چند نفره، می توانیم ببینیم که یکی (یا هر دو) به Infinity بازگشته است. اما شاید این فقط یک آرزو از ما باشد.

جزئیات DLC / microtransactions

یوبی سافت اعلام نکرده است که آیا Infinity شامل DLC می شود یا خیر، اما به عنوان یک بازی، این سرویس احتمالاً در طول زمان با برخی از برنامه های افزودنی پس از راه اندازی تکامل خواهد یافت. تراکنش‌های کوچک نیز بخش بزرگی از Assassin’s Creed بعد از Origins در سال 2017 هستند، با Ubisoft فروش لوازم آرایشی و افزایش سرعت XP در فروشگاه درون بازی در هر بازی از آن زمان، بنابراین منطقی است که Infinity احتمالاً چیزی مشابه داشته باشد.

جزئیات پیش‌سفارش

Infinity هنوز برای پیش‌سفارش در دسترس نیست.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.