منو سایت

Assassin’s Creed در تریلر جدید به ایران دوره ساسانی سفر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed در تریلر جدید به ایران دوره ساسانی سفر می کند

کانال YouTube TeaserPlay که متشکل از گروهی از هنرمندان و انیماتورهای حرفه ای است. ویدیوی جدید مربوط به نسخه فانتزی بازی Assassin’s Creed Infinity با Unreal Engine 5 ساخته شده است که این بار به ایران در زمان ساسانیان سفر می کند و بازی ای است که گیمرهای ایرانی مدت ها در رویای آن بودند. این ویدیوی ساخته شده Assassin’s Creed در دوران امپراتوری پارسیان و مناطقی از ایران را نشان می دهد که تماشای آن قطعا برای طرفداران این سریال جذاب خواهد بود.

سال گذشته یوبی سافت سرویس زنده Assassin’s Creed Infinity را معرفی کرد. این بازی آینده Assassin’s Creed در نظر گرفته می شود. این شامل بازی های مختلفی خواهد بود که هر بار به تعداد آنها اضافه می شود. کانال یوتیوب Teaserplay که همچنان به ساخت ویدیوهای بی نظیر ادامه می دهد، تصمیم گرفت تریلر خیالی Assassin’s Creed در سرزمین پارس را منتشر کند و ساختمان هایی با معماری منحصر به فرد آن دوران و فضای زیبای این سرزمین را به نمایش بگذارد.

همانطور که در ابتدای ویدئو مشاهده می کنید، تاریخچه این بازی مربوط به دوران ساسانیان و ایالت ایران در سال 650 میلادی می باشد. سپس این ویدیو یک قلعه زیبا و مستحکم و یک عقاب شبیه به آنچه در Assassin’s Creed Origins دیده می شود را نشان می دهد که بر فراز شهر پرواز می کند و سپس قاتل ویژه در قاب ظاهر می شود. جالب اینجاست که پاسارگاد در این ویدئو بازسازی شده است و می‌توان منطقه کنار آن را که اکنون شیراز است، مشاهده کرد. تخت جمشید بخش مهمی از تریلر است و این ساختمان با جزئیات زیادی در موتور Unreal Engine بازسازی شده است.

بازی Assassin's Creed ایرانی

سفر به ایران در Assassin’s Creed

کتیبه های مختلفی دیده می شود و داخل قلعه ساسانی نیز با معماری خاص ایرانی که در نوع خود دل انگیز است به نمایش گذاشته شده است. فضای کوهستانی منطقه با گرافیک بی نظیری ساخته شده است و می توانید خود را در حال قدم زدن در شهر ببینید و در نهایت چهره قاتلان ایرانی را ببینید. به نظر می رسد از بافت های بازی Origins برای این ویدیو استفاده شده است و ساختمان ها از آن بازی برداشته شده اند. تمرکز گیم پلی Assassin’s Creed Infinity Iran بر روی جنبه های مخفی کاری و پارکور است و این ویدیو حتی بهتر از تریلرهایی که یوبی سافت برای Assassin’s Creed ساخته است، کارگردانی شده است.

سفر Assassin’s Creed به ایران و در واقع معرفی گروه هشاشین یکی از آرزوهای دیرینه گیمرهای ایرانی است که یوبی سافت هرگز به آن توجه نکرده است. یوبی سافت به نقاط مختلف دنیا سفر کرد و حتی عصر وایکینگ ها را که هیچ ربطی به Assassin’s Creed ندارد را با جزئیات بسیار به نمایش گذاشت. پروژه های زیادی از دنیای Assassin’s Creed در حال حاضر در حال توسعه هستند و بازی Assassin’s Creed Rift به بغداد سفر خواهد کرد.

بازی Assassin's Creed ایرانی

منبع: GameRant