منو سایت

Assassin’s Creed با الهام از Valhalla، DLC به Uno آمد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed با الهام از Valhalla، DLC به Uno آمد

Assassin's Creed با الهام از Valhalla، DLC به Uno آمد

یوبی سافت کراس اوور Assassin’s Creed Valhalla را با یک بازی کارتی Uno معرفی کرده است که امروز در دسترس خواهد بود.

DLC Uno Valhalla خواهد دید که چگونه صفحه بازی نقش مهمی در بازی ایفا می کند، زیرا شما می توانید از طریق آن سفر کنید و بارها را جمع آوری کنید تا مزایای استثنایی را باز کنید. با منابع کافی، می‌توانید در نبردهای تک‌کارتی شرکت کنید و سرعت آن‌ها را کاهش دهید، یا می‌توانید قفل اثر غیرفعال یک قایق طولانی را باز کنید تا به کنار گذاشتن چندین کارت به طور همزمان کمک کنید تا بتوانید به پیروزی نزدیک‌تر شوید.

رویدادهای تصادفی نیز وجود خواهد داشت که تبر را در گیم پلی پرتاب می کند، مانند Glory Regained، که در آن بازیکنان باری را می گیرند تا با بازیکنی که بیشترین بار را دارد مطابقت دهد، و Raid، که در آن بازیکن باری را از بازیکن مورد نظر می دزدد. Eivor می تواند از کارت منحصر به فرد Raven برای سفر به منطقه انتخابی خود و دریافت جوایز استفاده کند.

اگر به بازی Uno’s Assassin’s Creed Valhalla علاقه دارید، این بازی برای Switch، PS5، PS4، Xbox Series X | S، Xbox One و PC از طریق فروشگاه Ubisoft در دسترس است. DLC را می توان به تنهایی با قیمت 5 دلار خریداری کرد، در حالی که نسخه Uno Ultimate 20 دلار هزینه دارد.

Assassin’s Creed Valhalla از زمان عرضه در سال 2020 موفقیت بزرگی برای یوبی سافت بوده است و اخیراً با اضافه شدن افزونه غول پیکر Dawn of Ragnarok رشد کرده است. افزونه‌های دیگر شامل کمپین‌های Wrath of the Druids و The Siege of Paris و همچنین داستان متقاطع Valhalla است که در آن Eivor با Cassandra از Assassin’s Creed Odyssey ملاقات می‌کند.

علاوه بر این محتوا، این فرنچایز با یک بازی زنده به نام Assassin’s Creed Infinity رشد خواهد کرد و شایعه شده است که یک بازی کوچک با حضور آنتاگونیست Valhalla Basim نیز در دست توسعه است. اگر این بازی در دست توسعه باشد، احتمالاً در نمایشگاه Ubisoft Showcase که ظاهراً اواخر امسال عرضه می شود، معرفی خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.