منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Arkanoid: Eternal Battle Battle Royale را به یک بازی کلاسیک آرکید اضافه می کند

Arkanoid: Eternal Battle Battle Royale را به یک بازی کلاسیک آرکید اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Arkanoid: Eternal Battle Battle Royale را به یک بازی کلاسیک آرکید اضافه می کند

Arkanoid: Eternal Battle Battle Royale را به یک بازی کلاسیک آرکید اضافه می کند

در طول بازی زنده مستقل Guerrilla Collective 2022، Microids Arkanoid: Eternal Battle را معرفی کرد، احیای مدرن کلاسیک های آرکید با پیچ و تاب در نبرد سلطنتی.

این Arkanoid جدید شامل چهار حالت بازی است: یک رویکرد مدرن جدید به گیم‌پلی کلاسیک شکستن بلوک، تجربیات یکپارچهسازی با سیستمعامل اصلی از دهه‌های پیش، گیم‌پلی محلی با تقسیم صفحه نمایش برای چهار بازیکن و حالت نبرد سلطنتی آنلاین برای 25 بازیکن، که در آن موقعیت دوم برنده می‌شود. همه .

این دومین افشاگری Microids برای احیای فرنچایز بازی های کلاسیک است، زیرا ناشر فلش بک 2 – بازگشت پلتفرم اکشن کامپیوتری 30 ساله – را در جریان بازی Summer Game Fest Live در 9 ژوئن اعلام کرد.

Taito اولین بار Arkanoid را در سال 1986 در بازی های آرکید به عنوان یک مفهوم ساده راه اندازی کرد: بازیکنان یک سکو را برای پرش توپ حرکت می دهند، که سپس بلوک های شناور در هوای بالای سکو را می شکند. همه بلوک ها را بشکنید و بازیکن به مرحله بعدی می رود، هر مرحله چالش را افزایش می دهد تا زمانی که بازیکن به بازی بالای صفحه ضربه بزند.

Arkanoid: Eternal Battle در اکتبر 2022 برای Xbox Series X | S، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC عرضه خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.