منو سایت

Apex Legends Unshackled Event: Flashpoint، پوسته‌ها و هر چیزی که باید بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Unshackled Event: Flashpoint، پوسته‌ها و هر چیزی که باید بدانید

رویداد Unshackled اکنون در Apex Legends پخش می‌شود و Flashpoint LTM را بازگردانده و عناصر آرایشی جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. این رویداد از 19 آوریل تا 3 می، شامل دو آهنگ جایزه رایگان و بیش از 40 آیتم آرایشی جدید که به طور دائم به لوت استخر بازی اضافه می شود، برگزار می شود. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد رویداد Unshackled برای Apex Legends بدانید.

بازگشت Flashpoint

حالت فلش پوینت با زمان محدود به Apex Legends باز می گردد، این بار در المپوس. در این حالت، تمام آیتم های شفابخش از لوت استخر حذف می شوند و مناطق Flashpoint جایگزین آن ها می شوند. اگر می خواهید سلامتی از دست رفته خود را به دست آورید، باید وارد یکی از مناطق شوید، اما برای نبرد آماده باشید، زیرا هر تیم دیگری نیز همین کار را می کند. این حالت برای تمام مدت رویداد در دسترس است.

در حال پخش: رویداد Apex Legends Shackleless

دو آهنگ جایزه رایگان

دو آهنگ جایزه رایگان موجود در طول رویداد.
دو آهنگ جایزه رایگان موجود در طول رویداد.

در طول رویداد Unshackled دو آهنگ جایزه رایگان وجود دارد که هر یک یک هفته طول می کشد. در هفته اول 19 آوریل، حداکثر 26 بازیکن می توانند جذابیت حماسی، پوسته حماسی RE-45 و پوسته حماسی Seer را به همراه 22 ستاره برای پاس نبرد کسب کنند. از 26 آوریل تا 3 می، شامل حماسه Boxing Nessie Holospray، بسته Apex و بسته Unshackled است که حداقل یک کالای آرایشی Unshackled را تضمین می کند. هر پاس رایگان برای تکمیل هر رویداد 3000 امتیاز می گیرد و در صورت تکمیل سطح اول چالش هر روز حداقل 1000 امتیاز دریافت خواهید کرد.

چالش های رایگان برای دریافت جایزه عبارتند از:

  • انجام 2 بازی (200 امتیاز)
  • خسارت 2000 در آرنا (200 امتیاز)
  • برنده 1 مسابقه آرنا (100 امتیاز)
  • 5 ناک دان در نبرد سلطنتی بگیرید (200 امتیاز)
  • 4 بار در بتل رویال وارد 10 نفر برتر شوید (200 امتیاز)

هر چالش دارای سطح دوم عملکرد است که امتیاز بیشتری را ارائه می دهد.

مجموعه لوازم آرایشی بدون زنجیر

شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

مجموعه لوازم آرایش Unshackled شبیه به رویداد Dark Depths عمل می کند. 40 آیتم جدید در این مجموعه وجود دارد که همه آنها پس از رویداد به لوت استخر اصلی اضافه خواهند شد. در طول این رویداد، اقلام را می توان به طور مستقیم برای Apex Coins خریداری کرد یا با استفاده از مواد ساخته شده ساخته شد. آیتم های برش نخورده را می توان با سرعت رویداد – دو برابر کردن استخر معمولی – برای حداقل دو فصل ساخت، اما Respawn Entertainment ممکن است قیمت را در این مرحله کاهش دهد. در طول این رویداد در فروشگاه رویداد پیشنهادات ویژه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد ترکیبی از اقلام و بسته های Unshackled را با تخفیف جزئی دریافت کنید. بسته های بدون بند فقط در طول رویداد در دسترس خواهند بود.

توجه به این نکته ضروری است که رویداد Unshackled یک رویداد مجموعه نیست. اگر تمام لوازم آرایشی را در طول مراسم خریداری کنید، هیچ مورد ارثی برای مجموعه وجود ندارد. این همچنین به این معنی است که بسته‌های Unshackled فقط 400 سکه Apex – تقریباً 4 دلار آمریکا – به جای قیمت بسته کلکسیونی 700 Apex Coins هزینه دارند. راهنمای تجهیزات GameSpot را برای انواع اقلام آرایشی برای تکان دادن همه موارد جدید Unshackled ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.