منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Apex Legends Ranked برای دستمزد بهتر برای کار تیمی و نه مهارت های فردی دوباره طراحی شده است.

Apex Legends Ranked برای دستمزد بهتر برای کار تیمی و نه مهارت های فردی دوباره طراحی شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Ranked برای دستمزد بهتر برای کار تیمی و نه مهارت های فردی دوباره طراحی شده است.

Apex Legends Ranked برای دستمزد بهتر برای کار تیمی و نه مهارت های فردی دوباره طراحی شده است.

بازیکنان Apex Legends چندین فصل است که می خواهند حالت رتبه بندی را تغییر دهند – و به نظر می رسد توسعه دهندگان Respawn در حال یادداشت برداری هستند. حالت Apex رتبه بندی شده در فصل 13 تغییر می کند: نجات غریق و تغییرات زیادی وجود دارد.

در قلب این تغییرات تاکید بیشتر بر کار گروهی خوب است. تا کنون، لیست پخش رتبه‌بندی‌شده، بیشتر مهارت‌های فردی را پاداش می‌دهد، با بازیکنانی که امتیازهای رتبه‌بندی شده (RP) را برای کشتن و کمک به دست می‌آورند. کمک به پیروزی در زد و خوردها مهم ترین است، که به معنای تنبیه بازیکنانی بود که در نبرد چندان خوب نیستند، اما می توانند از راه های دیگری مانند یافتن طعمه خوب، ایجاد حفاظت و به اشتراک گذاشتن آیتم های شفابخش در پیروزی تیم کمک کنند.

در حال پخش: تریلر بازی Apex Legends: Saviors

در تلاش برای کمک به بازیکنانی که در حمایت از متحدان خود خوب هستند، Respawn رتبه‌بندی Apex Legends را به سه روش کلیدی تغییر می‌دهد.

RP، می کشد و کمک می کند

یکی از بزرگ‌ترین ویرایش‌های Ranked مربوط به این است که چه تعداد بازیکن RP برای هر کشتن درآمد کسب می‌کنند. با شروع فصل 13، هر یک از اعضای تیم هر بار که یکی از اعضای تیمش کشته می شود، یک RP برنده می شود.

مقدار RP که به دست می آورید بستگی به این دارد که آیا شما در قتل مشارکت داشته اید یا خیر. RP برای کشتن هایی که بازیکنان به هم تیمی های خود کمک نکرده اند، 50% تعلق می گیرد. هم تیمی های مرده RP دریافت نمی کنند.

تغییر بزرگ دیگر حذف کامل محدودیت کشتار بدنام است که پس از دستیابی به تعداد مشخصی از کشتن و / یا پاس گل در یک مسابقه، پاداش دادن به بازیکنان با RP را متوقف کرد. از فصل 13، حالت رتبه‌بندی Apex Legends جایگزین محدودیت قتل با یک پاداش RP اولیه می‌شود که به طور پیوسته با هر کشتن کاهش می‌یابد تا زمانی که به حداقل پایه برسد.

این برای بازیکنان در بالاترین سطوح رتبه بسیار بزرگ خواهد بود، زیرا رسیدن به رتبه های بالاتر در Diamond یا بالاتر بدون برنده شدن منظم بازی ها دشوار بود (که پاداش RP زیادی را برای شما به ارمغان می آورد). اکنون لازم نیست که تا سه مورد اول به طور منظم زنده بمانید، فقط برای ادامه کار – اگر فردی در تیم شما عملکرد خوبی داشته باشد، حمایت و تشنگی آنها برای خون می تواند همچنان برای شما RP به ارمغان بیاورد.

دستیارها نیز بازطراحی شده اند. دوره کمک 10 ثانیه ای به 15 افزایش یافته است و اگر دشمن حذف شود، احیا شود و دوباره توسط یک هم تیمی به سرعت حذف شود، به روز می شود.

احتمالاً در تلاش برای متعادل کردن این تغییرات، کشتن یک بازیکن سطح پایین‌تر اکنون RP کمتری را به همراه خواهد داشت. در Ranked شما یک RP اضافی برای کشتن بازیکنان سطح بالاتر و کمتر برای کشتن بازیکنان سطح پایین به دست می آورید – تغییری که در رتبه بندی در فصل 11 ایجاد شده است. به عنوان مثال، اگر شما یک بازیکن برنز هستید و هر دو متحد شما طلا هستند، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد اگر تیم شما یک تیم را از تمام نقره ها حذف می کند، در حالی که هم تیمی های شما به اندازه ای درآمد ندارند.

کاهش سطح و افزایش

برای اولین بار از زمان شروع حالت رتبه بندی، بازیکنان اکنون می توانند تنزل رتبه پیدا کنند. بازیکنان برای سه بازی محافظت از سقوط دریافت خواهند کرد، اما پس از آن از دست دادن RP منجر به سقوط خواهد شد. بازیکنان تنزل یافته اکنون می توانند به سطح قبلی خود برگردند و برای ارتقاء مجدد باید 50 درصد از آن را آسیاب کنند. بازیکنان با هر بار ارتقاء، 100 RP پاداش دریافت خواهند کرد.

آستانه های RP نیز دستخوش تغییر بزرگی شده اند: مقدار RP مورد نیاز برای صعود به بخش بعدی تا 200 برای همه قرعه کشی ها افزایش یافته است. روی کاغذ، به نظر می رسد که با RP اضافی که مردم به لطف تغییرات در ترورها و دستیاران برنده خواهند شد، متعادل می شود، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم که با شروع فصل 13 در عمل چگونه تغییر می کند.

سطح جدید و آستانه های RP

Respawn قبلاً یک رتبه پایین تر از Bronze: Rookie اضافه کرده است. بازیکنان تازه کار مجبور نخواهند بود برای انجام یک مسابقه رده بندی RP هزینه کنند، اما برنز داستان دیگری است. پیش از این، بازیکنان برنز برای انجام یک مسابقه نیازی به پرداخت هیچ RP نداشتند، اما با شروع فصل 13، بازیکنان برنز باید 15-24 RP (بسته به تقسیم بندی آنها) برای هر مسابقه انجام دهند. هزینه ورود به مسابقه برای همه رتبه ها افزایش یافته است و با هر بخش افزایش می یابد.

در یک پست وبلاگ، Respawn می‌گوید این فقط آغاز یک “سفر مداوم” برای بهبود تجربه بازیکنان رتبه‌بندی شده است، بنابراین ممکن است تغییرات بیشتری در ماه‌های آینده رخ دهد. با شروع فصل سیزدهم Apex Legends: Saviors در 10 می، طرفداران می‌توانند حالت رتبه‌بندی شارژ شده را امتحان کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.