منو سایت

Apex Legends Mobile هفته آینده رسما راه اندازی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Mobile هفته آینده رسما راه اندازی خواهد شد

شرکت الکترونیک آرتز و استودیو Rispaun رسما کلاس را راه اندازی کردند بازی Apex Legends موبایل اعلام شد. سال گذشته، Rispaun تصمیم گرفت نسخه موبایلی از Ipex Legends را به صورت محدود منتشر کند و این اتفاق با انتشار این بازی در چند کشور مختلف رخ داد. تعداد این کشورها در امواج بعدی افزایش یافت و پس از باز شدن پنجره راه اندازی بازی؛ الکترونیک آرتز به طور رسمی تاریخ انتشار Apex Legends Mobile را اعلام کرد.

به گزارش پارسی گیم، نسخه موبایلی Apex Legends در تاریخ 17 می 2022 (27 اردیبهشت) برای گوشی های اندروید و iOS منتشر خواهد شد. بازیکنانی که زودتر ثبت نام کرده اند یا قبلا بازی را دریافت کرده اند. جوایز ویژه دریافت خواهند کرد. این استودیو همچنین فیلمی را برای اعلام تاریخ انتشار بازی منتشر کرد که افسانه های بازی را نشان می دهد و ویژگی های فصل اول را برجسته می کند.

تاریخ انتشار Apex Legends Mobile

تاریخ انتشار Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile توسط تیم کوچکی از Respawn Studios با همکاری استودیو Lightspeed Tencent و Quantum Studios ایجاد شد. این دو استودیو به عنوان توسعه دهندگان بازی های PubJie Mobile نیز شناخته می شوند. دانلود Apex Legends Mobile کاملا رایگان است و مانند نسخه های رایانه شخصی و کنسول، نیازی به پرداخت هزینه برای تجربه بازی ندارید. شایان ذکر است که این بازی فقط شامل آیتم های تزئینی قابل خرید می باشد که با خرید Battlepas می توان تعدادی از این موارد را تهیه کرد.

جردن پاتز، کارگردان و طراح بازی موبایل Apex Legends در مصاحبه اخیر خود درباره فلسفه طراحی نسخه های موبایل صحبت کرده است. او گفت که آنها بازی را از ابتدا توسعه دادند و فرآیند بهینه سازی برای دستگاه های تلفن همراه به طور کاملا جداگانه انجام شد، بنابراین بازی همچنان حس Apex را دارد و در عین حال فرآیند منحصر به فردی را ارائه می دهد. بنابراین، بازیکنان با ده افسانه شروع خواهند کرد که شامل شخصیت هایی مانند Octane، Bloodhound و Pathfinder می شود.

چندین حالت بازی وجود دارد. علاوه بر بتل رویال و حالت مسابقه، «محتوای زیادی» وجود دارد که در ابتدای فصل اول از آن ها مطلع خواهیم شد. مدیر Apex Mobile Legends گفت: «ما حالت‌های موبایل و راه‌های جدیدی برای بازی با دوستان و همچنین راه‌های بیشتری برای کشف دنیای Apex داریم.

فصل 13 Apex Legends از دیروز آغاز شد. فصل قبل با معرفی یک افسانه جدید به نام نیوکاسل مشخص شد و سیستم مسابقه نیز تغییر کرد. انتظار می رود آخرین تغییرات به نسخه موبایل اضافه شود. منتظر راه اندازی Apex Legends Mobile در 27 اردیبهشت از اردیبهشت باشید.

منبع: VGC