منو سایت

Apex Legends Mobile: نکاتی برای Team Deathmatch

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Mobile: نکاتی برای Team Deathmatch

Apex Legends Mobile بالاخره راه اندازی شد و پدیده Battle Royale را به دستگاه های تلفن همراه آورد. اگرچه Apex Legends Mobile شامل نبرد سلطنتی است که نسخه‌های رایانه شخصی و کنسول را محبوب کرد، اما یک حالت انحصاری جدید نیز دارد. Team Deathmatch دو تیم را در یک منطقه کوچکتر مقابل یکدیگر قرار می دهد تا ببیند کدام تیم می تواند سریعتر کشتار جمع کند. در اینجا نحوه تسلط بر Apex Legends Mobile آورده شده است.

نحوه عملکرد Team Deathmatch در Apex Legends Mobile

Team Deathmatch یک حالت 6v6 است که در آن تیمی که ابتدا 30 کیش را به ثمر رساند، برنده بازی است. هر تیم می تواند تنها یکی از هر افسانه را داشته باشد و شما می توانید دو سلاح را برای تخم ریزی از بین طیف گسترده ای انتخاب کنید. Apex Legends Mobile دو نسخه از Team Deathmatch دارد. یکی در پایه تخم ریزی دارد و دیگری تولید مثل تصادفی دارد. در حالت اول، بازیکنان همیشه در پایگاه تیم احیا می شوند و در حالت دوم، بازیکنان به صورت تصادفی در اطراف نقشه احیا می شوند. هر حالتی را که ترجیح می‌دهید بازی کنید، اما چند بازی پرتاب پایه که من انجام داده‌ام باعث شده یک تیم به وجود بیاید.

در حال پخش: Apex Legends Mobile: تریلر برای شروع بازی

بهترین افسانه ها در مورد Team Deathmatch

Apex Legends Mobile مجموعه کوچکتری از افسانه ها دارد، که بسیار نزدیک به فصل اولیه Apex Legends در این لیست است، با اضافه شدن یک افسانه برجسته، Fade. اتهامات نهایی بین مرگ انجام می شود، بنابراین انتخاب یک افسانه با توانایی های تهاجمی مانند بنگلور یا کاستیک منطقی است. افسانه هایی مانند Lifeline که دارای توانایی های متمرکز بر شفا و عناصر پشتیبانی هستند، در این حالت کمتر مفید هستند، به خصوص که نمی توان بازیکنان را در Team Deathmatch احیا کرد. بهترین اسطوره برای تیم Deathmatch در حال حاضر Octane است، به دلیل توانایی منفعل خود، که پس از عدم ایجاد آسیب برای مدت زمان مشخص، به طور خودکار سلامتی را بهبود می بخشد. در TDM، سپرها پس از عدم آسیب به طور خودکار بازسازی می شوند، بنابراین در ترکیب با بدهی های Octane، شما به طور مداوم سلامت و سپر را به دست خواهید آورد.

هنگام بارگذاری در یک مسابقه باید افسانه های زیادی را در نظر داشته باشید، زیرا هر شش عضو تیم افسانه های مختلفی را انتخاب می کنند. کل تیم به یکباره انتخاب می کند، بنابراین اگر به اندازه کافی سریع نباشید، نمی توانید شخصیت مورد علاقه خود را بازی کنید.

نکاتی برای تسلط بر Team Deathmatch

شما به اکثر سلاح های Apex Legends Mobile در Team Deathmatch دسترسی دارید.
شما به اکثر سلاح های Apex Legends Mobile در Team Deathmatch دسترسی دارید.

یکی از مهمترین بخش های Team Deathmatch برداشتن سلاح های خود است. شما سلاح های اولیه و ثانویه را از کل پایگاه غنیمت انتخاب می کنید. این بدان معنی است که سلاح های بسته مراقبت، مانند ولت و اسپیت فایر، نمی توانند انتخاب شوند، حتی اگر بسته های مراقبت در طول مسابقات سقوط کنند. حرکت هوشمندانه در اینجا این است که دو اسلحه را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر باشند و از استفاده از آنها احساس راحتی کنید. من شخصا با R-301 و Peacemaker رانندگی می کنم که به من توانایی های برد کوتاه و میان برد قوی می دهد. اگر مطمئن نیستید که کدام سلاح برای شما بهترین است، چند سلاح مختلف را امتحان کنید. شما می توانید اسلحه ها را هنگام مرگ عوض کنید تا در قفل نباشید.

مهمات نیز در TDM متفاوت عمل می کند. هیچ قطره ای از مهمات روی کارت وجود ندارد و مخالفان هنگام مرگ مهمات را رها نمی کنند. در عوض، مهمات مستقیماً به هر سلاحی که افراد هنگام مرگ رها می کنند، بسته می شود. شما با مقدار زیادی مهمات به دنیا می آیید، اما اگر خود را در یک سری قتل های طولانی بیابید، ممکن است تمام شده باشد. تنها راه برای به دست آوردن مهمات بیشتر، برداشتن سلاحی است که شخص دیگری آن را رها کرده است.

هر بازیکن دارای مجموعه زره‌های یکسانی است و هر سلاح دقیقاً با همان ضمائم زمانی که شما ظاهر می‌شوید تنظیم می‌شود. با این حال، می‌توانید طعمه‌های بهتری را در اطراف کارت پیدا کنید، هم در بسته‌های مراقبتی که آزاد می‌کنند و هم در Loot Ticks، که در اطراف هر کارت پنهان می‌شوند. آنها ممکن است حاوی ضمائم و زره بهتر باشند، بنابراین مراقب باشید.

پرخاشگر بودن، حتی بیش از حد پرخاشگر، نیز مهم است. در حالی که حالت نبرد سلطنتی توسط بازیکنانی برنده می شود که هم در بقا و هم در کشتن مهارت دارند، شما تعداد نامحدودی تولد دوباره در TDM خواهید داشت. شما باید پرخاشگر باشید، زیرا کشتن بسیار مهمتر از زنده ماندن است. در حالی که می توانید قتل های بیشتری نسبت به مرگ داشته باشید، اما به نفع تیم خود هستید. با این حال، نمردن همچنان مهم است. در TDM شما سلول‌ها و سرنگ‌های محافظ نامحدودی دارید، بنابراین همیشه می‌توانید بازیابی کنید. مهم است که بدانید وقتی آسیبی به شما وارد نشود، سپر شما شروع به بازسازی می کند، بنابراین تمرکز بر استفاده از سرنگ ابتدا شما را سریعتر به نبرد باز می گرداند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.