منو سایت

Apex Legends Mobile: مزایا چگونه کار می کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Mobile: مزایا چگونه کار می کنند؟

Apex Legends Mobile بالاخره آمد و نبرد سلطنتی با قهرمانان را به گوشی‌های سراسر جهان آورد. اگرچه نامی مشابه با بازی رایانه شخصی و کنسول دارد، اما تفاوت های زیادی بین این دو بازی وجود دارد. Apex Legends Mobile مجموعه ای از افسانه ها، از جمله حالت های بازی انحصاری و خاص خود را دارد. همچنین یک سیستم جایزه وجود دارد، چیزی منحصر به فرد برای نسخه موبایل Apex Legends. در اینجا نحوه کار آن آمده است.

از کجا می توان فواید را پیدا کرد

هر افسانه درخت پرک مخصوص به خود را دارد.
هر افسانه درخت پرک مخصوص به خود را دارد.

منوی جایزه را می توانید در قسمت Legends منوی اصلی پیدا کنید، اما به محض دانلود بازی به دنبال آن نباشید. چندین بازی طول می کشد تا سیستم پاداش باز شود – من سه بازی طول کشید، اما شرایط برای باز کردن قفل مشخص نیست. پس از باز شدن قفل، یک افسانه را انتخاب کنید و مزایا در سمت راست صفحه نمایش قرار خواهند گرفت. برای باز کردن قفل مزایا، باید سطح هر افسانه را به صورت جداگانه با باز کردن توکن‌های افسانه‌ای با هر سطح بالا ببرید. هزینه مزایا در درخت مهارت هر چه عمیق تر می شوید افزایش می یابد، اما مزایا نیز بهبود می یابند.

سه نوع امتیاز

شما می توانید برای هر افسانه بارهای پاداش مختلف ایجاد کنید.
شما می توانید برای هر افسانه بارهای پاداش مختلف ایجاد کنید.

مزایا با نادر بودن به سه دسته تقسیم می شوند. آنها دارای برچسب Perks (آبی)، Finishers (بنفش) و Ability (قرمز) هستند. شما می‌توانید تنها یکی از هر نوع امتیاز را در یک زمان مجهز کنید، اگرچه مجاز به شارژ چندگانه هستید. هر نوع جایزه بر بخش متفاوتی از بازی تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، اولین توانایی Octane، Che’s Augmentation، در رده Perk قرار دارد و در هنگام استفاده از سرنگ شفا دهنده، 10 سلامت اضافی به شما می دهد. مزیت نهایی آن، Battle Adaptation، 100 امتیاز به سپر EVO شما در هنگام استفاده از فینیشر در برابر دشمن می دهد. در نهایت، پاداش توانایی او، Here Comes the Octrain، تمام جریمه های حرکتی را لغو می کند و هر بار که از توانایی تاکتیکی Stim استفاده می کنید، سرعت صعود را 20 درصد افزایش می دهد.

در حال حاضر، هر افسانه دارای سه مزیت مختلف برای هر دسته در درختان مهارت مربوطه به همراه برخی اقلام آرایشی است. برای حفظ مزیت رقابتی، می‌خواهید مطمئن شوید که چند افسانه را به سطح رسانده‌اید، بنابراین همیشه حداقل از برخی امتیازات برخوردار هستید، حتی اگر شخص دیگری امتیاز اصلی شما را انتخاب کند. Apex Legends Mobile همچنین دارای پاس نبرد مخصوص به خود است که پر از پوسته ها و اقلام آرایشی منحصر به فرد است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.