منو سایت

Apex Legends Mobile اواخر این ماه عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Mobile اواخر این ماه عرضه می شود

Apex Legends Mobile اواخر این ماه عرضه می شود

Respawn اعلام کرد که Apex Legends Mobile اواخر این ماه دستگاه‌های اندروید و iOS را هدف قرار خواهد داد. این استودیو این خبر را در حساب رسمی توییتر Apex Legends Mobile به اشتراک گذاشت و نوشت: “افسانه ها بازی را تغییر می دهند. اما آنها نمی توانند بدون شما این کار را انجام دهند. از قبل ثبت نام کنید و آماده ورود به سیستم باشید … اواخر این ماه!”

هنوز تاریخ انتشار رسمی مشخص نشده است. با این حال، Respawn بازیکنان را تشویق می‌کند تا از قبل برای به‌روزرسانی‌های منظم در انتشار بازی ثبت‌نام کنند، و همچنین فرصتی برای بازی زودتر از موعد بازی را داشته باشند.

در حالی که Apex Legends Mobile اساساً همان بازی بتل رویال است که بازیکنان آن را می شناسند و دوست دارند، Chad Grenier، کارگردان بازی Apex Legends می گوید که طرفداران می توانند منتظر تغییرات کمی باشند. به گفته گرنیر، “Apex Legends Mobile به طور خاص برای صفحه نمایش های لمسی طراحی شده است، با کنترل های ساده و بهینه سازی های دقیق که منجر به پیشرفته ترین نبرد در نبرد سلطنتی موجود در تلفن می شود. این نسخه جدید Apex Legends است، اما مطابق با اصلی.”

علاوه بر این، Apex Legends Mobile همچنین پاس‌های مبارزه‌ای کاملاً جدید، لوازم آرایشی کلکسیونی و قابل باز شدن را برای بازیکنان ارائه می‌دهد. به این ترتیب، پورت موبایل از بازی متقابل با نسخه‌های Apex Legends برای Xbox، PlayStation، PC و Switch پشتیبانی نمی‌کند.

تا زمان انتشار Apex Legends Mobile، تنها راه برای بازی Apex Legends در حال حرکت، از طریق سوییچ است. جردن رام در بررسی بازی Apex Legends Switch از GameSpot نوشت: «Panic Button موفق شد بازی مورد علاقه‌ام را بگیرد و آن را به خوبی روی کنسول هیبریدی نینتندو کار کند. من نمی‌خواهم با تخفیف‌های فنی زیاد آن را روی سوییچ بازی کنم (و همچنین نمی‌خواهم بازیکنان جدیدی از این طریق به Apex Legends معرفی شوند)، اما این پورت – در وضعیت فعلی‌اش – آخرین راه حل مناسبی است.

در خبری دیگر از Apex Legends، Respawn تریلر جدیدی از بازی Apex Legends Season 13: Saviors منتشر کرده است. علاوه بر پوسته ها و دشمنان جدید، فصل آینده برادر بنگلور، جکسون ویلیامز، را به عنوان یک افسانه جدید برای بازی اضافه می کند. فصل 13 از 10 می شروع می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.