منو سایت

Apex Legends IMC Armories – نکات بقا

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends IMC Armories - نکات بقا

اخیراً استالکرهای Titanfall 2 به انبارهای اسلحه IMC واقع در نقشه Storm Point Apex Legends، آن را به شلوغ ترین نقشه PvE بازی تبدیل کرده است و به استثنای Flyers، هر NPC در جزیره برای دستگیری شما آماده است. اما درگیری با دشمنان هوش مصنوعی در رینگ مطمئناً مزایای خود را دارد، زیرا عنکبوت های Carthage و Prowlers of Storm Point چیزهای اضافی بسیار خوبی را پشت سر می گذارند. ربات‌های کلاس استالکر که اکنون در انبارهای اسلحه IMC در بهشت ​​استوایی کمین کرده‌اند، مشابه هستند، اما غارت نمی‌کنند – در عوض، کشتن آنها قفل سطل‌های غارت ویژه را در اتاق بازوهای IMC باز می‌کند، با غارت‌هایی که متناسب با شرایط خاص طراحی شده است. عضو تیم بار

این روبات‌های بی‌رحم چندین بار در ویدیوهای یوتیوب Apex ظاهر شدند – ابتدا وقتی در تریلر فصل 5 به لوبا حمله کردند و بعداً وقتی Pathfinder با یکی در Stories from the Outlands: Fight Night روبرو شد. در حالی که پیوستن به IMC Armory می‌تواند به تیم شما در رقابت کمک کند، مواجهه با ارتش هوش مصنوعی در نبرد نیز می‌تواند دارای اشکالاتی باشد و اگر مراقب نباشید ممکن است در جعبه مرگ قرار بگیرید. اما با آماده سازی مناسب، از بین بردن این هیولاهای مصنوعی می تواند آسان باشد. این سه نکته را دنبال کنید تا در کمترین زمان به یک ربات لگد بزنید.

در حال پخش: تریلر بازی Apex Legends: Saviors

بدانید چه انتظاری دارید

هنگامی که پایگاه تسلیحاتی IMC را پیدا کردید (یا با آنها برخورد کردید و مطمئن شدید که ساحل از بازیکنان دشمن خالی است، وارد شوید و ترمینال صفحه بزرگ را فعال کنید. فراموش نکنید که قبل از برخورد با دشمن به هم تیمی های خود فرصت ورود به داخل را بدهید، زیرا هنگامی که ترمینال را فعال کنید، اسلحه خانه بسته می شود و شروع به آزاد کردن ارتش شکارچیان مصنوعی خود بر روی هر کسی که در آن می ماند، می کند.

حملات به صورت موجی انجام می‌شوند و اگر متوجه شدید که مهمات گم شده‌اید (یا فقط از سلاح فعلی خود ناراضی هستید)، می‌توانید آن را با یکی از بسیاری از سلاح‌های گرم به نمایش گذاشته شده در اسلحه‌خانه جایگزین کنید. خوشبختانه، استالکرها خیلی باهوش نیستند، بنابراین خیلی آسان است که پشت آنها بایستید و آنها را یکی یکی پایین بیاورید. فقط به یاد داشته باشید که از محیط اطراف خود آگاه باشید – اگرچه آنها ممکن است به اندازه Prowlers باهوش نباشند، اما سلاح دارند.

با استایل بیرون بیایید

پس از کشتن آخرین استاکر، گوینده به شما اطلاع می‌دهد که مجوز امنیتی را پشت سر گذاشته‌اید، و اگر فرض کنیم که شما زنده هستید و داستان را تعریف کنید، سبدهای تدارکاتی که در کنار اسلحه‌خانه قرار دارند باز می‌شوند و به شما و شما می‌دهند. دسترسی به تیم. تجهیزات پیشرفته. همچنین برای لایف لاین فرصتی عالی برای شفای هم تیمی ها، برای لوبا برای استفاده از بازار سیاه خود، یا برای Bloodhound برای اسکن کردن و مشاهده دشمنانی در این نزدیکی بدون دسترسی آن دشمنان به اسلحه خانه است.

ارتشی از استالکرها.
ارتشی از استالکرها.

پس از اتمام آماده سازی، دوباره وارد ترمینال شوید و درب اسلحه خانه باز می شود. اما یکی از چیزهایی که این فروشگاه‌های لوت را بسیار خاص می‌کند این است که آنها به عنوان چراغ‌هایی برای جابجایی مجدد نیز عمل می‌کنند. پس از کشتن تمام استالکرها و باز کردن در، یک سری حلقه های سبز رنگ بر روی مربع سبز درخشان روی زمین ظاهر می شوند. روی آن قدم بردارید و به هوا پرتاب خواهید شد و به شما این امکان را می‌دهد تا به نقطه‌ای دیگر که انتخاب می‌کنید چتر نجات دهید.

افسانه مناسب را انتخاب کنید

یکی از کلیدهای بقا هنگام ملاقات با استالکرها کار تیمی است، اما همیشه نمی توانید روی آنها حساب کنید (و همیشه این احتمال وجود دارد که نیمی از بازی را در جعبه مرگ بگذرانند)، بنابراین مهم است که یک افسانه را انتخاب کنید که توانایی هایی داشته باشد. بیشتر برای شما بسیار مفید است.

لوبا در تریلر شروع فصل 5 Apex با استالکر روبرو می شود.
لوبا در تریلر شروع فصل 5 Apex با استالکر روبرو می شود.

با 21 افسانه برای انتخاب، گزینه های زیادی وجود دارد، اما مواردی که تا کنون مفیدترین آنها را یافته ایم عبارتند از:

  • لایف لاین که می تواند به راحتی هم تیمی های شکسته را احیا کند و خود و تیمش را شفا دهد.
  • کاستیک و واتسون، که هر دو گزینه های خوبی برای راضی نگه داشتن روبات های راه دور با ماشه هستند.
  • میراژ به دلیل توانایی ناپدید شدن و ایجاد فریب های بسیاری که می تواند آتش دشمن را از او و جوخه اش منحرف کند.
  • Wraith، که می‌تواند به سرعت هم تیمی‌های خود را به داخل اتاق انتقال دهد و در حین تغییر موقعیت، آسیب‌ناپذیر شود، یک مهارت فوق‌العاده ارزشمند در انبارهای سلاح IMC.
  • Ash که مانند Wraith می‌تواند به سرعت خود و گروهش را تغییر مکان دهد (البته فقط در یک جهت)، و همچنین می‌تواند یک Arc Snare را پرتاب کند تا دشمن را دقیقاً در جایی که می‌خواهد نگه دارد، ایده‌آل برای نبردهای نزدیک.
  • Horizon یک انتخاب خوب دیگر است، زیرا اوج آن در کنار هم نگه داشتن چندین دشمن خوب است.

افسانه هایی مانند Valkyrie و Fuse در مورد قصرهای سلاح IMC تا حد زیادی بی فایده هستند – فیوز به راحتی می تواند با استفاده از توانایی های خود در چنین فضاهای تنگ منفجر شود یا بسوزد، و جت های VTOL Valkryie در اتاقی با سقف بی فایده هستند، البته ناگفته نماند که خود Armory پس از پاک کردن تمام استالکرها و فعال کردن بیکن برای جابجایی مجدد، توانایی عالی خود را تقلید می کند. به همین ترتیب، قلاب قلاب Pathfinder در تسلیحات چندان کاربردی نیست.

تا زمانی که وارد تسلیحات IMC کاملا مجهز و مطلع شوید، مشکلی برای انتخاب ربات های شیطان صفت و گرفتن این طعمه شیرین برای خود ندارید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.