منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Apex Legends Dataminers محصولات آرایشی با تم انیمیشن و پوست معتبر بنگلور را معرفی می کند.

Apex Legends Dataminers محصولات آرایشی با تم انیمیشن و پوست معتبر بنگلور را معرفی می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Dataminers محصولات آرایشی با تم انیمیشن و پوست معتبر بنگلور را معرفی می کند.

Apex Legends Dataminers محصولات آرایشی با تم انیمیشن و پوست معتبر بنگلور را معرفی می کند.

به نظر می‌رسد یک داده‌کاوی پرکار از / r / ApexUcovered، زیرمجموعه‌ای که به طور کامل به اطلاعات درز از Apex Legends اختصاص دارد، تعدادی پوسته‌های آرایشی را کشف کرده است که ممکن است در نبرد سلطنتی محبوب Respawn در این فصل ظاهر شوند.

به نظر می رسد یکی از جالب ترین عناصر فاش شده توسط dataminer پوسته Prestige برای بنگلور است که با نمایش فینیشر شخصی سازی شده تکمیل می شود که پس از باز شدن آخرین سطح از سه سطح پوسته Prestige در دسترس قرار می گیرد. اگر این افشاگری مشروع باشد – که مطمئناً به نظر می رسد – بنگلور اولین پوسته Prestige خواهد بود که از زمان اولین نمایش Bloodhound در فوریه به فروشگاه Mythic می رسد.

مجموعه ای از لوازم آرایشی با موضوع انیمه نیز منقضی شده است. در میان آن‌ها می‌توان به پوسته Octane اشاره کرد که باعث می‌شود دیو سرعت Stimmed-up شبیه قهرمان One Piece، Luffy، پوسته پوسته ناروتو ناروتو توسط Wattson و پوسته‌ای که به Revenant ظاهر Neon Genesis Evangelion’s Eva Unit 09 را می‌دهد.

بسیاری از پوسته های دیگر نیز وجود دارند، اما همه آنها با مضمون انیمه نیستند، زیرا درزها شامل پوسته هایی از دو رویداد جداگانه است. گفته می شود اولین رویداد مجموعه شکارچی قهرمان نام دارد که به گفته بازداشت شدگان در 21 ژوئن آغاز خواهد شد. رویداد دوم که دارای پوسته های انیمه است، Hero Anime Thematic Event نامیده می شود، به این معنی که برخی از بسته های Apex Thematic 400AC احتمالا در فروشگاه در دسترس هستند و لوازم آرایشی رویداد می توانند به استخر زیبایی دائمی “همیشه سبز” بپیوندند. پس از پایان رویداد، با ساخت فلزات یا بسته های استاندارد Apex باز می شود.

رویدادهای مضمون اغلب با یک قسمت از داستان های بیگانه یا ضبط شهر / سایر تغییرات نقشه موضوعی همراه است. تاریخ راه اندازی رویداد انیمه هنوز مشخص نیست، اگرچه احتمالاً اندکی به زودی خواهد بود، زیرا فایل ها از قبل برای تجزیه و تحلیل داده ماینرها در بازی موجود هستند. تا زمانی که این رویدادها شروع نشوند، مشروعیت نشت‌ها مشخص نخواهد شد، اگرچه احتمال می‌رود که اطلاعات استخراج‌شده از داده‌ها مشروع باشد، زیرا نشت و پوسته‌های Apex Legends مورد نظر قبلاً منقضی شده‌اند. بعداً درست بودن آنها ثابت شد. با این حال، بازیکنان ممکن است بخواهند تا زمانی که این اتفاقات در بازی تایید نشود، کمی تردید نشان دهند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.