منو سایت

Apex Legends تاکنون بیش از 2 میلیارد دلار درآمد داشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends تاکنون بیش از 2 میلیارد دلار درآمد داشته است

Apex Legends تاکنون بیش از 2 میلیارد دلار درآمد داشته است

طبق گزارش درآمد سه ماهه EA، نبرد سلطنتی رایگان Respawn Entertainment، Apex Legends، از زمان عرضه در فوریه 2019 بیش از 2 میلیارد دلار درآمد داشته است. EA و Respawn با معرفی رویدادهای جدید، شروع به برگزاری رویدادهای درون بازی بیشتری کرده اند. نقشه ها و بازی حالت های منظم

معرفی منظم یک شخصیت جدید به بازی هر سه ماه یکبار تضمین می‌کند که بازی تازه می‌ماند، و داستان جذاب و در حال تحول، بازیکنان را به اندازه‌ای مجذوب می‌کند که به بازگشت ادامه دهند. اگرچه سنت اضافه کردن یک افسانه جدید در هر فصل ممکن است در آینده ادامه پیدا نکند، راه اندازی آینده Apex Legends Mobile مطمئناً پتانسیل درآمد Apex را بیشتر خواهد کرد – در زمان نگارش این مقاله، بیش از 10 میلیون بازیکن برای امتحان از قبل ثبت نام کرده اند. نسخه موبایل قهرمان تیرانداز منحصر به فرد را که در 17 می عرضه می شود.

در حال پخش: تریلر معرفی Apex Legends Mobile: Season 1

Apex Legends محصول دو بازی قبلی Respawn است: Titanfall و Titanfall 2. هر دو بازی در دنیای مشابه Apex Legends اتفاق می‌افتند، اما اگرچه بسیاری از طرفداران درخواست ورود سوم به سری Titanfall را دارند، سازنده گفت که در حال حاضر وجود دارد. هیچ برنامه ای برای Titanfall 3 وجود ندارد، که نشان می دهد Apex تمرکز اصلی آن در آینده خواهد بود. در اوایل سال 2019، EA یک برنامه ده ساله برای Apex Legends را اعلام کرد. اما این هیچ پیشرفتی را در رابطه با Titanfall به طور کلی متوقف نکرده است، زیرا دو تن از نمادین ترین شخصیت های شرور آن نقش مهمی در داستان Apex دارند و یکی حتی تبدیل به یک شخصیت بازی می شود.

اگرچه Apex Legends به این دلیل که بازیکنان را حدس می‌زند و در صورت امکان غافلگیر می‌کند، شناخته می‌شود، اما یک چیز در آینده بازی وجود دارد که پیش‌بینی آن بسیار آسان است: امسال آنقدر سکه Apex را گرد هم می‌آورد که حتی لوبا هم به آن حسادت می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.