منو سایت

Annapurna Interactive از ارائه بازی های پایان جولای خبر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Annapurna Interactive از ارائه بازی های پایان جولای خبر می دهد

Annapurna Interactive از ارائه بازی های پایان جولای خبر می دهد

Annapurna Interactive اعلام کرده است که میزبان ویترین خود خواهد بود، اما مردم باید مدتی منتظر بمانند. معرفی آناپورنا تا 28 جولای برگزار نمی شود.

ناشر arthouse پشت آثار مورد علاقه مستقل مانند Outer Wilds و Sayonara Wild Hearts قبلاً در جشنواره بازی تابستانی حضور چشمگیری داشته است که هر دو Stray و Neon White را به نمایش می‌گذارند. Stray در Play of State اخیر سونی ظاهر شد، جایی که در 19 جولای منتشر شد. Neon White به تازگی در Summer Game Fest 2022 نمایش داده شده است و در 16 ژوئن عرضه می شود.

این به این معنی است که هر دو عنوان زمانی که ویترین فروشگاه آناپورنا از راه برسد، منتشر خواهند شد. این باید فضا را برای اکتشافات و دیدگاه‌های جدید در مورد بازی‌هایی که قبلاً درباره آنها می‌دانیم باز کند. Thirsty Suitors، عنوان بعدی بازی‌های Outerloop، احتمالا پس از حضور در نمایشگاه Tribeca Games به عنوان بخشی از Summer Game Fest، در آنجا حضور خواهد داشت. همچنین احتمالاً به‌روزرسانی‌هایی را برای برخی بازی‌هایی که اخیراً زیاد ندیده‌ایم، مانند Hindsight، Storyteller یا Skin Deep دریافت می‌کنیم.

برای اخبار بیشتر در مورد افشاگری‌ها و اطلاعیه‌های امروز، به بررسی ما درباره جشنواره بازی تابستانی در سال 2022 مراجعه کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.