منو سایت

Angry Birds در یک بسته الحاقی جدید به Minecraft اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Angry Birds در یک بسته الحاقی جدید به Minecraft اضافه شده است

بزرگترین کراس اوور بازی Minecraft در انگری بردز اتفاق می افتد. قرار است شخصیت های Angry Birds از طریق بسته الحاقی جدید به Minecraft اضافه شوند. این دیالوگ که در مارکت Minecraft موجود است به شما این امکان را می دهد که یکی از پرندگان خشمگین را انتخاب کنید و علاوه بر ظاهر، از قابلیت های آنها در بازی استفاده کنید.

طبق آخرین اخبار بازی، بسته الحاقی جدید Minecraft به بازیکنان این امکان را می دهد که چندین مرحله جدید را پشت سر بگذارند و اگر بتوانید پرندگان را از دست خوک های عصبانی نجات دهید، چند کاراکتر دیگر به دست خواهید آورد. خبر خوب این است که بازیکنان می توانند Angry Birds را در Minecraft بازی کنند و به لطف حالت Co-op، تجربه بازی با دوستان هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود.

بازیکنان می توانند مراحل جدید و استاندارد ساخته شده به سبک Minecraft را تجربه کنند. یا حالت کلاسیک به آنها اجازه می دهد تا به تجربه بازی اصلی Angry Birds نزدیک شوند. این کراس اوور دارای ویژگی هایی است که قبلاً در Minecraft دیده نشده بود و سازندگان در حال گسترش دنیای بازی با تکنیک های جدید هستند.

انگری بردز ماینکرافت

پرندگان خشمگین در Minecraft

با توجه به ویدئوی منتشر شده و توضیحاتی که در ویدئو وجود دارد، همکاری Angry Birds و Minecraft باید زودتر صورت می گرفت. این بازی موبایل در ابتدای دهه گذشته بسیار محبوب بود و تقریباً همه یک بار آن را تجربه کرده اند. با ظهور Minecraft، بازی های کلاسیک موبایل مانند Angry Birds جای خود را به عناوین جدیدی دادند و این سری به تدریج به فراموشی سپرده شد. توسعه دهندگان Minecraft با کراس اوور جدید مطمئن شدند که این اتفاق نیفتد.

هر دو بازی طرفداران خصوصی دارند و بازخورد اولیه طرفداران در مورد بسته الحاقی جدید بسیار مثبت است. این محتوای جدید در حال حاضر در حال فروش است و با پرداخت هزینه از بخش بازار قابل دانلود است. تریلر معرفی ایده های جدیدی را نشان می دهد که ارزش امتحان کردن را دارند و اگر شما هم جزو افرادی هستید که هر روز Minecraft را تجربه می کنید، بهتر است نگاهی به این بسته الحاقی بیندازید.

DLC جدید توسط استودیو Oreville ساخته شده است. این گروه در ایجاد محتوای داخلی برای Minecraft تخصص دارد و با همکاری استودیو سرگرمی Rovio موفق به اضافه کردن Angry Birds شد. قیمت این بسته مکمل حدود 1340 سکه معادل 10 دلار می باشد. اگر محتوای جدید Minecraft را تجربه کرده اید، لطفاً به ما اطلاع دهید.

منبع: GameSpot