منو سایت

Angry Birds با یک کراس اوور DLC جدید به Minecraft می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Angry Birds با یک کراس اوور DLC جدید به Minecraft می آید

Angry Birds با یک کراس اوور DLC جدید به Minecraft می آید

آخرین کراس اوور بزرگ Minecraft با Angry Birds است، با DLC جدیدی که اکنون در بازار Minecraft موجود است. DLC اساساً به افراد اجازه می دهد تا Angry Birds را در Minecraft بازی کنند و مکانیک ها و شخصیت ها برای بقا به دنیای بلوک ترجمه شده اند.

این DLC شاهد کار بازیکنان در ماموریت‌های مختلف است و شخصیت‌های جدیدی را باز می‌کنند که می‌توانند در حالی که پرندگان بیشتری را از شر خوک‌های شرور این مجموعه نجات می‌دهند، بازی کنند. بازیکنان همچنین می توانند Angry Birds را در Minecraft با دوستان خود در حالت Co-op بازی کنند و می توانند از طریق ماموریت های استاندارد با کاوش کلاسیک در سبک Minecraft یا در “حالت کلاسیک” بازی کنند که به گیم پلی اصلی Angry Birds نزدیک تر است. .

به گفته مفسران، به نظر می رسد که این همکاری با یک دهه تاخیر انجام شده و دو بازی بر چشم انداز فرهنگی از اوایل دهه 2010 تسلط داشتند. با این حال، هر دو بازی هنوز هم طرفداران خود را دارند، و بررسی اولیه DLC در صفحه Marketplace در حال حاضر بسیار مثبت است.

این DLC توسط استودیو Oreville، یک استودیوی متخصص در ایجاد محتوای درون بازی برای Minecraft و با همکاری Angry Birds Rovio Entertainment ساخته شده است. برای Minecoin 1340 در بازار Minecraft موجود است که فقط کمتر از 10 دلار است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.